Najważniejsze newsy w największych gazetach w Polsce Martin Lechowicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oLXARftRJU4Najlepsze komentarze:

TheEazy... Jestem zmuszony czytać bzdury na wp bo akurat tam mam poczte ;_;
majster... Aleś trafił chłopie :D Za każdym razem jak oglądam 'wiadomości' itp. chuj mnie strzela jak mówią o takich właśnie pierdołach. A już najbardziej jak trują o chorych dzieciach. I kurwa afera na całą Polskę bo jakaś dziewczynka zachorowała/miała wypadek i trzeba o niej napierdalać przez 5 minut, zorganizować jej festyn i wysłać milion sms-ów. News dnia! Chuj, że jej sytuacja się nie zmienia od 15lat i nikt nic wcześniej nie zrobił. Ale akurat dzisiaj powiemy o niej w głównym wydaniu jako informacja kurwa dnia!
Nie żebym był jakimś skurwielem bez uczuć. Ale po pierwsze takich osób jest o wiele więcej, a promowanie jednej z pominięciem całej reszty jest co najmniej niepoważne. Po drugie od pomocy i nagłaśniania takich spraw są inne programy, fundacje itd. Oglądając wiadomości/ czytając najwazniejsze wydarzenia dnia chce wiedziec co się ważnego dzieje w kraju, co mnie dotyczy, jak to wpłynie na moje życie. A nie wyolbrzymianie spraw, które dzieją się na co dzień! No ale tak łatwiej podbić oglądalność. Pokazując łysą dziewczynkę. Smutne.
Mamy ten sam ból dupy...
vF Kowa... ok
ale za długo nadajesz
fashXX1... Gadasz jak potłuczony. Po za tym piszczysz jak kobieta, odstaw to co bierzesz bo to co kiedyś robiłeś fajnego teraz schodzi na psy.
Mirlion... To są kurwy proszę księdza. !
Grzegor... Fajnie, ze wrocieles w dobrym stylu. dobrze mowisz. chetnie pomoge
Artur B... Zrób jakąś interpretację muzyczną na ten temat,masz rację!W tym kraju nie ma ważnych tematów,są tylko błachostki oprawione w ramkę by ciekiawiej się czytało,Pozdrawiam.
199poli... Nie od dziś nowina że głupi mądrego przegadał. Ale z idiotami Martin sie nie nagadasz mają przewagę liczebną :). Ale jaka w tym logika rano na tvp info ( 01.04.2014 g. 6:30-6:36) do pogody 6 min napierdalac o wycofaniu jakiejś zasranej ciuchci z jakiejs orzyganej miejscowosci a potem prognoza pogody bleble ble pedzie ladnie slonecznie tu popada tu slonko zaspiewa i kolejne czytanie gazet i pierdoly zamiast powiedziec np co sie dzieje z samolotem. Oni go w takim tępie to ani za 10 lat nie znajdą. No jaka tu logika?
KoMaR... Zwykły sposób na to żeby ludzie klikneli w dany "news" . Jednym słowem żerują na ludzkiej ciekawości i głupocie. "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy."- J.Piłsudski
theGrab... 2:42 - w sumie sam sobie odpowiedziałeś, to jest bardzo prawdopodobne. ( https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1078920,Robot-pisze-dla-gazety-Jest-szybszy-od-czlowieka )

A jeśli chodzi o to czemu często w wypadkach mówią o ofiarach z Polski, to dlatego, że większość odbiorców jest z Polski, i część może mieć jakichś przyjaciół, akurat w podróży w tamtym rejonie, więc jak się da powiedzieć, że nie było Polaków wśród ofiar, to jest to dla nich ulga. Z drugiej strony, dzisiaj jak wszyscy mają telefonu komórkowe...
No i stałość i wszechobecność tego zjawiska sugeruje, że to jest jakieś wytresowane bezmyślne działanie. Ktoś to kiedyś wymyślił, teraz wszyscy robią, nawet jeśli ma jakiś sens, to nie dlatego robią.
Piotr P... Jak to przeczytałem to pomyślałem,że już anektowaliśmy część Ukrainy bo takie newsy są zwykle z kraju :)
kaz2504... nie ty jeden zwariowałeś  , też te pismaki z gazet i portali  co piszą takie newsy ,że np. zginęło 4 ludzi i 2 ka dzieci  czyli rozumiem ,że  dzieci to nie ludzie ? inna rasa tak ? skoro to odseparowuje się .
SP01ist... Po co to czytasz skoro cię to denerwuje? Mnie też to denerwowało dla tego nie czytam serwisów informacyjnych i gazet. Książkę sobie poczytaj.
Micha? ... A czego żeś się spodziewał po Michnikowej propagandzie? W ogóle czym sie szczycić że wchodzisz na Agore antypolskiego szmatlawca? Prasa i portale w Polsce nie są Polskie. Axel Springer, Bauer mają 85% rynku mediów w Polsce! Niemieckie koncerny prasowe! Agora żydowska propaganda szkodnika Michnika. Więc co czytać? Nic mieć własny rozum! Myśleć panowie myśleć po co to jest robione? Żeby wyprac Polaczkom mózgi wyrznac jak gąbkę resztki rozsadku i zdrowego myslenia wlasnie takimi artykułami czy glupimi reklamami.
Kamil N... A może by tak wyjechać na jakąś wyspę i żyć jak dzikus? Tam przynajmniej nikt nie będzie mi zabierał połowy ryby którą złowię, będę mógł uprawiać rośliny jakie chcę, bez obaw o to, że ktoś pozbawi mnie wolności, budować co chcę, bez pieprzenia z biurokracją. Jeśli by się okazało, że ktoś z innej wyspy chciałby ze mną handlować nie musielibyśmy płacić za "pośrednictwo" jakimś urzędasom...
?ucja M... Dziwisz się? A jak Polacy przez kilka miesięcy onanizowali się newsami z "matką Madzi", to jak to nazwać?
Po prostu mamy w tym kraju baranów więcej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Kuba Ga... Weź jakąś piosenkę zaśpiewał cos w stylu ,,Pieśń wielorybników " czy też Death ;)
4TheDan... Ta też mnie irytują tego typu artykuły. Wystarczy spojrzeć na artykuły z gazet takich jak super express, fakt i innych żeby zobaczyć poziom dziennikarstwa w naszym kraju. Te absurdalne artykuły typu słynne " Nie śpię bo trzymam kredens" lub UFO mnie oszukało bo dało złe numery w totka( te artykuły z SE dałem dla przykładu co nie oznacza że inne gazety są lepsze) doprowadzają do za przeproszeniem kurwicy. Kogo to obchodzi ja się pytam? Nie lepiej jest w internecie. Dają takie absurdalne artykuły lub wprowadzające w błąd tylko jako wypełniacze, żeby tylko było widać że strona jest na bierzaco z informacjami i by wszystko trzymało się kupy.
Komenta... Tak jest co zrobić, ważne aby przynęta zadziałała.
Bia?y K... Studia opłacone z własnych pieniędzy zdać każdy musi ... dlatego tumanowo nam rośnie w potęgę;)