Pytanie do kandydatów na prezydenta #twojglos Martin Lechowicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pedLquRXERkNajlepsze komentarze:

Tom SLA... a ja bym poszedla na wybory gdybym.... mial paszport polski. Hahaha Gdyby byl przymus wyborow... wybieralibysmy mniejsze zlo... a w perspektywie.... wylonilo by to prawdziwych mezow stanu... ;)
robsoni... LUDZIE! W wyborze kandydata do obalenia ustroju wcale nie chodzi o 100% zgodnosci w pogladach! Tu chodzi o wybranie "wlasciwego narzedzia" do konkretnej roboty. W tym wypadku Mikke jest jak Makita wsrod marek narzedzi. Ten czlowiek najlepiej sie nadaje do obalenia systemu. 1.Nie zmienia pogladow od kilkudziesieciu lat, 2.Ma swoj wiek i przezyl kilka pokolen, stad niezastapione doswiadczenie i wiedza, 3.Zna historie z pasji a nie z przymusu co daje mu kolejne umiejetnosci, na przyklad w podejmowaniu wlasciwych decyzji - jest wysmienitym strategiem, 4.Jest cybernetykiem a takze przedsiebiorca, wiec zna dokladnie zasady rynku i przede wszystkim rozumie caly ten patologiczny system. A jak rozumie to i wie jak naprawic. Zatem moi drodzy! Na chwile obecna tylko KORWIN, a pozniej po rewolucji mozemy sie dzielic na zwolennikow: Brauna, Kukiza, Kowalskiego czy nawet Wilka... Jesli nie obalimy systemu to juz zadnego wyboru nie bedzie procz ewakuacji gdzie pieprz rosnie! Wlaczmy myslenie..
juliett... Ale umówmy się, że głosowanie na kogoś z dowolnymi poglądami i 'zapędami' politycznymi tylko ze względu na jego reprezentatywność i umiejętność dogadania się (obojętne w jakim celu!?) jest zupełnie idiotyczne. Tak jakbyś nie miał absolutnie żadnych poglądów i jedynie nie chciał się wstydzić za prezydenta, premiera etc. Co sensu też do końca nie ma, bo i umiejąc język można gadać głupoty. I i tak będzie można się za takowego polityka wstydzić. Idiota nie przestaje nim być, nawet gdy mówi w obcym języku, nad czym bardzo ubolewam :( Powodzenia w ruszaniu tyłka z kanapy 10 maja ;) (zmieńmy prezydenta!)
Nemopuc... Jest szansa na kolejną piosenkę o lemingach? Może z okazji nadchodzących wyborów.
Fire... Gdzie kupił pan kapelusz? :) Świetny jest.
mrwomba... Chciałbym napisać "a nie mówiłem", ale ktoś usunął mój komentarz, w którym napisałem, że Braun na 100% by to wszystko pięknie opowiedział po polsku jak i po angielsku.
naszawa... Na pewno są tacy bez przesady. Uważam, że nie jest to powód by nie głosować. Żyjesz w tym chorym świecie więc zachowuj się po "demokracku", nie mamy wyjścia póki co. Ja głosuję antysystemowo i mam nadzieję, że odsuniemy te świnie od koryta i w ogóle zlikwidujemy koryto.
mATHETI... The curve of Laffer is a device that makes me ice cream.
obywate... Martin szkoda, że nie kandydujesz. Jest nuda
kiepo... Ale ty wygladasz Od tej ballady o cs zmieniles sie
Racoon... Moim zdaniem strasznie krótkowzrocznie patrzysz na ten problem.
Przecież nikt nie idzie głosować na Korwina (zresztą podobnie jak na większość kandydatów) dlatego żeby został on prezydentem.
Chodzi o to aby pokazać że inni kandydaci też mają poparcie, że warto się angażować i walczyć ze skorupą polityczną.
Być może sobie siedzi taki idealny twój kandydat i myśli, no jak się uda komuś z poza głównego nurtu uzyskać jakiś w miarę sensowny wynik to ja będę w następnych wyborach startować, a jak nie, to szkoda mi marnować czasu. (Jakoś trudno mi sobie wyobrazić rozsądną osobę która myślała by odwrotnie).
Wniosek jest prosty, nie głosując zmniejszasz sobie szanse że w kolejnych wyborach będziesz miał na kogo głosować.
??... To problem. Tylko Ogórek mówi plynnie po angielsku. A prezydent ma przeciez reprezentowac kraj. To glowna funkcja
kolbe11... Pytanie, bo skoro nie masz na kogo głosować, to jak wyobrażasz sobie prezydenta ? Dążę do tego, że czasami warto zagłosować na tego kandydata z którym jest ci po drodze, niekoniecznie w 100%. Nie ma ludzi idealnych a co dopiero polityków.
Karol P... Podoba mi się to pytanie.
Krzysiu... Nie, Panie Martinie z całym szacunkiem ale to trochę infantylne z Pana strony. Polityk, nawet więcej- kandydat na prezydenta nie jest po to aby znać matematyczne definicje i gdybyśmy tak chcieli definiować umiejętności i predyspozycje bardzo duże grono osób byłoby niesprawiedliwie wyrzucane ze stanowisk. Polityk jest po to aby szerzyć wśród innych swoją dyplomację i to jest najważniejsze, niestety u większości polityków ta dyplomacja i sama polityka jaką reprezentują w Polsce ma bardzo niski poziom dlatego zgadzam się, ze nie ma na kogo głosować.
UKHLove... Dokładnie to samo już od wielu lat powtarzam jeśli nie masz na kogo głosować to nie idź. Po co głosować na mniejsze zło. Głosuj tylko jak jesteś pewny. Nikt nie wygra wyborów trudno, i tak już lepiej nie będzie jak się władza zmieni.
?ukasz ... A nie lepiej po chińsku. Chiny to przyszły lider. Po co się tak ograniczać?
matekus... Czym się różni radio wolne od zajętego?
stickyd... Bard skończył się dawno temu, niestety. Teraz został sfrustrowany człowiek, który nie wie co ze sobą zrobić i wyłącza oceny i komentarze jak jest zbyt dużo krytyki. :) 
Taka In... graj spiwaj ale nie pierdol....