Jaki serwer NAS QNAP wybrać do domu lub firmy? benchmarkpl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Oh6OKeP2btgNajlepsze komentarze:

Biff Bi... Masakra KRYPTOREKLAMA QNAP !!! a nie rzetelna informacja odnosząca się do tytułu filmiku.

"Kwestia kryptoreklamy uregulowana jest w art. 12 ust. 2 ustawy z 26.1.1984 r. – Prawo prasowe dziennikarzowi nie wolno prowadzić ukrytej działalności reklamowej, która wiąże się z uzyskaniem korzyści majątkowej lub osobistej od podmiotu zainteresowanego reklamą. Chodzi o takie sytuacje, w których dziennikarz pod pretekstem omawiania jakiejś kwestii namawia do zakupu konkretnego towaru czy skorzystania z usług zindywidualizowanego przedsiębiorcy. Zakaz kryptoreklamy w prawie prasowym jest uzasadniany tak, jak zakaz reklamy ukrytej znajdujący się w ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Chodzi o to, że odbiorca ukrytego przekazu reklamowego jest pozbawiony swobodnego wyboru i odbiera mu się możliwość krytycznego podejścia do tekstu perswazyjnego, które to nastawienie zwykle pojawia się u odbiorców reklam. Poza tym, zakaz kryptoreklamy ma być jedną z gwarancji wolności i wiarygodności prasy."

Jest to reklama QNAP'a a nie informacja dla ludzi jaki NAS wybrać a to sugeruje tytuł filmiku ... nie macie informacji w stopce informacyjnej, że materiał jest sponsorowany więc wstyd.

Od siebie dopisze jeszcze, że tańsze wersje QNAP nawet ze średniej półki na 4 Dyski nie mają zbyt dobrych procesorów w tym segmencie już z gotowych rozwiązań na dzień dzisiejszy wyapda WD a to dość sporo jeśli chciał by ktoś transcodować w locie filmy itd. np. przy pomocy aplikacji PLEX ... ale tak jak pisałem na początku to nie jest ni jak podejście rzetelne do omawianego tematu filmu tylko kryptoreklama firmy QNAP co jest zakazane.
mariusz... NAS super sprawa do domu. Od 3 lat mam serwer freenas w desktopie Acer Dual-Core CPU E5700 kupionym za 70 €. 6 dysków WD green i system z pendriva.
Odczyt na poziomie 110.000 kb/s zapis 85. Użycie procka max 65 %.
CZARNYE... Serwery NAS to fajna sprawa
M?ody... Łudziłem się, że zobaczę porównanie i możliwość wyboru, a tu jakaś reklama. Nie dziękuje.
marcing... Ja jebie, nic z tego pitolenia nie rozumiem...
Wiewió... Chamska reklama QNAP!!!
I ten clickbaitowy tytuł, wskazujący na porównanie kilku serwerów różnych firm.