SHINY ZAPDOS I PICHU, PIKACHU, RAICHU W POKEMON GO? KANGASKHAN I UNOWN ZWIĘKSZONY SPAWN? LetsGoTry


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tPwODN7dEwENajlepsze komentarze:

MoniaXh... Mam Dziewczynę !!! ??????? Ale mamy problem ???
Chariza... Tylko na iPhone leczenie dziala od razu
TheZajc... To nie byl shiny zapdos. Shiny zapdos ma czerwony dziob. Wszystkie zlapane maja zolte.
Maatr1x... Według mnie kiedyś będzie podobnie jak teraz. Przez tydzień będą Suicune,Raikou i Entei a przez cały czas będzie Ho-oh (tak jak lugia)
Reidar... Powinni zrobić na całym świecie w każdym mieście unowny i kangaskany
Nie tw... to kangaskan A nie kangaszkan
Arek Ja... Dropnąłem Maraepa (czy jakoś tak) dobry drop 391 CP?
WhiteTi... KANGA >>>S<<< KAN !!! KUŹWA KANGASKAN !!!!! nie kanga(sz)kan.... - to tak rani uszy.... już lepiej żeby mówił dino-kangur niż kaleczył nazwe poka.... :( :( :(
Hazy Ga... Jam szajni Piczu
R9... @TryDontDie to w końcu te eventy są tylko w weekendy czy cały czas a w weekendy sponsorowane lury? XD
Ka KAKA... kiedy naprawią? CHUJ KNOWS (chuj wi)
Dawid... Witam cię TRY osobiście złapałem Articuno na ostatnim ballu + (Critical Catch) kilku moich znajomych widziało to i byli zdziwieni
Pipsrev... Problem z ostatnim ballem jest taki że jak nie wejdzie Tobie krytyczne złapanie to pokemon zawsze z niego ucieknie. Były na reddicie filmy z karpiem który na złotej malince ma 100% na złapanie a pomimo tego uciekł.

Co do regionalnych pokemonów, mówisz że ludzie powinni podróżować i migracje zabijają sens regionalnych pokemonów. Czy Friz był w stanie bez wsparcia widzów pojechać do stanów po taurosa? Nie. Czy Kushi był wstanie podróżować za regionalnymi pokami bez wsparcia widzów? Nie. Czy Tobie udało się wspólnie wyjechać z Kushim do Brazylii? Też nie, nie zebrałeś pieniędzy od widzów.

Jestem prawie w 100% przekonany że tylko 1% graczy Pokemon Go jest w stanie sobie pozwolić na podróż za regionalnym pokemonem. Ja od samego początku tej gry i durnoty jakim są regionalne pokemony oczekiwałem takich migracji podczas eventów.

Tak samo należy dodać że w grze jest jeszcze regionalny pokemon, nikt o nim w ten sposób jeszcze na świecie i youtubie nie mówił poza mną na pewnym forum. Jaki to pokemon? Unown, chwila, co? Tak, zauważ że w Chicago były tylko unowny które tworzyły ten napis, my dostaliśmy E U R O P. Dlaczego Niantic nie zaserwował nam prawdziwego eventu ze wszystkimi Unownami? W obecnej formie też należy traktować je jako regionalne pokemony, co jest niesamowitą durnotą z ich strony bo spotkanie ich poza eventem graniczy z cudem jeśli ktoś nie korzysta z map. Tak więc jak i kiedy zbierzemy pozostałe literki? Lecąc do innych krajów? Pewnie tak, jednak ja będę czekał aż Niantic w końcu odejdzie od tej formy unownów i dostaniemy opcję złapania ich wszystkich podczas eventu. Chyba że Niantic będzie co jakiś czas dobierał jakieś słowo i to z ich liter będą dostępne eventowe unowny, powiedzmy napis Mystic itp.
Pipsrev... Błagam, nie mów kangaszkan bo to wali po uszach. Kangaskan.
Olciaa ... Byłam dzisiaj w wawie i nie było nic a jak wróciłam do siebie to 2 kangaskany były na radarze aha
VTM-Sno... ja złapałem zapdosa ostatnim premiumballem ezz xdd
Krzyszt... Mieszkam w Olsztynie ale 15 jadę do warszawy
Mi?osz ... Jak chodzi o mewtwo to ten pokemon (Moim zdaniem) będzie dla "Weteranów", bo było by za proste kiedy każdy miał by własnego Mewtwo przecież ten pokemon byłby op, a gdyby zwiększyli miejsca na graczy w lobby to niedość że było by to po prostu proste go pokonać, to byłaby fala hejtu do niantic bo byłyby lagi, jak dla mnie ten pokemon byłby za silny przeciwko większośći pokemon ów takie mam zdanie na ten temat =)
JastWeg... A mi nie wyskakują kankaskhan'y i unknowny w wawie ;-; to jest dziwne moim znajomym wyskakują a ja nawet nie mam ich na Nearby'u ;___;; miał ktoś podobnie?
Mateusz... Narzekajcie dalej... jak nie ma eventow źle, jak są to znowu źle bo za dużo.. typowe cebulactwo w wykonaniu Trydontdie