Pitbull. Niebezpieczne Kobiety Recenzja #26 Skazany na film


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zrzqRPDRaBgNajlepsze komentarze:

Krzyszt... Pamiętam jeszcze hejt na Pitbulla z 2005-2008 a potem stał się kultowy, to samo będzie z tymi filmami.
Krasny... Przewidział !. Bo Botox wypadł...źle :D
NOWE... Z komentarzy doskonale widać, że ten film ma swój target.

Piszesz bez błędów, od filmu wymagasz dobrego scenariusza, nie rajcuje się rzucanie 'kurw' co 15sek i nie łapiesz się na drętwy, wymuszony humor? Zgodzisz się ze @skazany na film.

Jesteś dorosłym półgłówkiem, który na jedno zdanie robi dwa błędy, jara się "kulturą" JP i zgrywa podwórkowego gangstera z przekonaniem, że "wypierdalaj kurwa" to dialogowy Mount Everest - to film dla Ciebie i z powyższą recenzją nie będziesz się zgadzał (moim zdaniem bardzo grzeczną recenzją jak na tak gówniany film).
lesnik ... Recenzja amatora. Film zajebisty.
joytekb... Gowno jak na Vege
Geotrup... Zgadzam się z Twoją recenzją :) jednak moim zdaniem Cukier jest ciekawą postacią, która mogłaby ten film pociągnąć dalej. Potencjał był ale wyszło jak zawsze.
?star1o... Ty jebany pedale czym ty jesteś żeby oceniać filmy ?
Mileq_P... Można jakoś obejrzeć pitbulla tego ?
Elangua... Hej, jak z prawami autorskimi, czy trailery są dozwolone do wykorzystania komercyjnie?
Krystia... najłatwiej to na siłę wszystko w Polsce krytykować. a ty kolego jakikolwiek sukces w życiu osiagnoles? świetny film oby więcej takich było! świetny powrót do polskich gangsterskich filmów!!
Johny89... Wydaje mi się, że "Drętwość" Cukra jest konieczna. Jest to psychopata, osoba pozbawiona uczuć wyższych, nie pokazująca swoich emocji, lub ich nie posiadająca, dla niego liczy się tylko wynik, rachunek zysków i strat. Emocje które pokazał były (według niego) konieczne do osiągnięcia danego celu. Moim zdaniem jest to dobra podstawa na postać, która może pociągnąć film po przez zaciekawienie widza. Zaciekawienie nieprzewidywalnością swoich czynów lub/i podstawami jego zachowań.
Skazany na film, miło by było gdybyś odpowiedział, ciekawy jestem co o tym sądzisz, pozdrawiam
Martyna... Piosenka ze sceny wesela. Pitbull Niebezpieczne Kobiety to Beat Magic - Wiem to na pewno. Jest już teledysk na youtube
Partyza... 3:43 "O mrożącym pseudonimie cukier" Cukier dlatego że jest chory na cukrzyce według mnie pasuje
Marcelo... Ta twoja recenzja jest wgl bez sensu, chyba nie zrozumiałeś tematu tej części pozrdo
Krzyszt... Fakt faktem, że scenariusz pocięty jak jasna cholera, niektóre wątki jak np zabicia Majamiego czy losy Stracha się kompletnie urywają. Żarty jak żarty, podobno wszystkie prawdziwe, więc nie nam oceniać, ALE ale jeśli Ty mówisz, że postać Cukra jest drętwa to ja mówię stanowcze nie - genialnie zagrana postać , niejednoznaczna, i arcyciekawa. A, że malo eskpresyjny? Czytając Schopenhaera ciężko by taki był.
KubchPo... Trzeba to przyznać. Vega potrafi robić seriale, ale nie filmy...
Piotr C... Jest juz ten film online?
Franco... Kiedy nowy odcinek prawdziwej? :E
goska r... macie linka do filmupitbull niebezpieczne kobiety
Paranoi... kiedy recenzja nowego Disneya ?