Włącz Filmy na pełnym ekranie

La La Land Recenzja #29 Skazany na film


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2aNRmNOiGR4Najlepsze komentarze:

Adrian... "Zamiast przedstawić swoją historię w na siłę skomplikowany sposób, który zazwyczaj zmienia się w przeintelektualizowaną gadkę o sensie istnienia...". Czy to było celowe, że brzmi jak komentarz do trylogii Richarda Linklatera? ;)
Margare... cudny!! mój numer 1
Flatron... Sialalalala
Kamil E... Może nie we wszystkim w tej recenzji można się zgodzić, to ostatnie zdanie podobało mi się bardzo. Też podejrzewam, że niestety takiego obrazu długo jeszcze nie zobaczymy na ekranach kin i teatrów. Dodałbym jeszcze, że wniosek jest jeszcze jeden oprócz tych związanych z miłością i związkiem. Warto marzyć, warto dążyć do celu, bo dopiero wtedy życie nabiera sensu i innych barw
Wojtek ... Kurczę, obejrzałem... I właściwie... nie zachwycił mnie, sam nie wiem do końca dlaczego. Szkoda że nie powiedziałeś co Ci się nie podobało albo co byś poprawił (chyba że nie było takich rzeczy), bo chętnie bym się chętnie dowiedział czemu jest tylko dobry.
Avisu... podzielam opinie :) nigdy nie zdarzyło mi się na filmie, że miałem ochotę wstać i zacząć klaskać :] tutaj z trudem się powstrzymałem aby tego nie zrobić :P
MrTambo... Mnie również musicale odstraszają. Nawet taki "Hair" przez wielu uważany za jeden z najlepszych wśród tego gatunku.
"La La Land" zobaczyłem... meh... no cóż... A! Muzyka na plus!
Na podium nadal zostają "Les Miserables: Nędznicy" (piosenka Anne Hathaway), "Rocky Horror Picture Show", "Grease"
Matt 44... Dzięki za recenzję! :)
andzia ... byłam na tym filmie porażka nie polecam nudny nic się nie dzieje smetny
Snow Wh... byłam dziś na la la land. początkowo mnie nie zachwycił, nie jestem fanką musicali, lecz w miarę oglądania mocno wczułam się w film, w tą magiczną atmosferę. po seansie, wciąż czuję tą "magię" i tak, film mnie zachwycił i poruszył. polecam tym którzy nie lubią musicali i tym, którzy wręcz przeciwnie, je ubóstwiają. szczerze polecam :)
Sebasti... Wróciłem tutaj specjalnie po to, żeby napisać, że strasznie się z recenzją nie zgadzam. Film jest naprawdę średni. Pierwsza scena tańczenia na autostradzie jest tragiczna. Te sceny bajkowo-magiczne powinni po prostu wyciąć. Film cholernie przedobrzony i naprawdę, ciężko było czasami nie usnąć.
Julia ?... Bosze jak ja kocham ten film :c (whiplash trochę lepszy)
Katarzy... Nie zgadzam sie zupelnie. Sztuczne, drewniane aktorstwo przepojone manieryzmem i oklepana fabula. Ponadto Gosling gra na fortepianie sztywno i nienaturalnie a jego wstawki taneczne sa po prostu niedopracowane i slabe. Jak dla mnie film ma sporo skrotow w fabule i pourywanych watkow, co mi przeszkadzalo. Dziwi mnie szroka rzesza zachwyconych widzow.
Krzyszt... Jak już to lat 50 , chociażby przez wzgląd na ukłon w stronę Buntownika bez powodu , pozdrawiam :)
?ukasz ... Nie wierzę w to co się stało. Nie znoszę musicali, a ten mi się podobał. Świetna kolorowa scenografia. Zdjęcia przeplatające geniusz długich ujęć z ujęciami przeciętnymi. Montażysta nie wypadł już tak dobrze. Już po pierwszej efektownej scenie na autostradzie jest błąd w postaci nagle pojawiających się aut głównych bohaterów. Bardzo dobra Emma Stone. Niestety z czasem film przymula, ale końcówka to wynagradza z nawiązką. A nad tym wszystkim czuwał Damien Chazelle. Facet musi uwielbiać "Casablance". Ingrid Bergman jest wszędzie. Wspomniany zostaje również legendarny Humphrey Bogart. Nawet sama fabuła jest zbliżona. Dla mniej zaznajomionych z kinem widzów, a przede wszystkim z filami Yasujirô Ozu ciekawym pomysłem może być przedstawienie miłości za pomocą pór roku, którego autorem jest wspomniany Japończyk.
Argonow... Czekam na polskie tłumaczenie typu Kra Kra Kra Kraj
Esa Czy... Potwierdzam - film jest świetny, a też nie przepadam za musicalami ;).
Janek K... recenzja zwierzogrodu pls
Olek283... Moim zdaniem to nie musical... to dramat, a dokładniej tragedia. Brak ładu, składu, jakby scenariusz był pisany przed szesnastolatkę. Jak dla mnie przereklamowana komercha.
Nachos... Znowu jesteś w Ameryce czy zostałeś w Polsce ?