Białowłosy i białowłosa Wiedźmin 3 Dziki Gon #11


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vOghbIEOfM0Najlepsze komentarze:

Mateusz... ja chce glosniej muzyke
TheGlov... Szkoła Niedźwiedzia, ciężki pancerz! O tak :3
Zenon Z... Bungo zbieraj zbroję cechu niedzwiedzia jest super.
unnamed... bungo mam propozycje bo była aktualizacja rust może zaczniesz z ekipą nagrywaćznowu bo bardzo mi sie podobała poprzednia seria
CrisFFF... Wreszcie btw może byś robił jeszcze dłuższe odcinki ?
wojteki... Niestety zbroje w tej grze są przesadzone. Nawet to, co geralt ma na sobie od początku gry to nie "biedny" skórzany kaftan lecz ciężki, gruby pancerz kolczy, który–choć złożony z prostokątnych elementów i niekompletnie chroni tors–może ważyć powyżej 12kg. Wiedźmin wolałby przewagę w szybkości szermierki i uników. A gra z ciężką szkołą zbroi jest podobno łatwiejsza
nyktofa... Ciri fajna tylko po co obcasy i makijaż w lesie, kobiety :P
1701Ear... A już myślałem, że się wypaliłeś i zmęczyłeś tą grą i nie będziesz jej przez dłuższy czas kontynuował, a tu takie miłe zaskoczenie. :) I to jeszcze całkiem inna ścieżka fabularna niż na streamie, ciekawe... Zbroje też chciał bym zobaczyć inną niż poprzednio - może być ciężka, bo Ty i tak raczej nie używasz większości znaków, których siłę podobno wzmacnia średnia zbroja.

I uważam też, że znaczenie przeceniasz Ciri. Zaznaczam, że nie czytałem książek, więc mogę się mylić, ale jeśli chodzi o moce to, Geralt zdaje się być znacznie bardziej wszechstronny od swoje przybranej córki: praktycznie babka ma jedną moc, tylko w paru różnych odsłonach; możliwość szybkiego przemieszczania. To i możliwość automatycznego leczenia, ale to potrafi teraz prawie każda postać z gry komputerowej,a Geralt potrafi osiągnąc ten same efekt zażywając Jaskółkę. Geralt ma cały arsenał wiedźmińskich znaków, których Ciri nie ma, a nie należy też mylić prędkości przemieszczania się z prędkościom walki - a nie wydaje mi się by Ciri machała mieczem szybciej niż Geralt. Z kolej on ma znaki, przed którymi ona raczej nie ma obrony... Jedynym problemem mogło by być mignięcie, ale zastanawiam się czy podczas korzystania z tej zdolności nie mogła by być złapana w Yrden?
Forrest... Nagrasz Black Mesa? Tak, wiem że już to nagrywałeś, ale wtedy to był mod, a teraz to jest już pełnoprawna gra.
El?biet... Też jestem za średnimi/lekkimi pancerzami. Ciężkie nie pasują do Geralta..
6634321... Mnie cieszy wybór ciężkiej zbroi każdy tylko lekka i lekka zresztą lekka była już ograna czas na TaNkA
Yohault... Nie bierz ciężkich pancerzy jak już to średnie :)
Bartek ... Chyba lekkie pancerze to działka wiedźmina
WINCYJ Bungo. 50minut mi mi minęło jak z bicza strzelił
TheDiam... Wolałbym byś nie brał pancerzy ciężkich. Nie pasuje to do wiedźminów :)
Peter D... nareszcie odcinek
Marcin ... Także wolałbym lekkie pancerze... ;)
Enjash3... Jezusie, jak ja się stęskniłem za Wieśkiem :D
Czudza... Wolałbym lekkie pancerze, bo ciężkie raczej ograniczą uniki. Poza tym Wiedźmini raczej wolą walczyć szybko niż w ciężkiej zbroi. Chociażby w filmie było to widać, w pierwszym odcinku serialu ;) Pozdrawiam Cię Bungo ;)
Le Boa... Wiedźmin Gerolt nareszcie powrócił! I to z przytupem...
SirLord... Dziękuje <3 no homo :)