Pojechani ciekawostki

Pojechani ciekawostki

Historia kanału Pojechani zaczyna się w dniu 2015-03-11 10:23:25.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 201 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14113360 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 94690 użytkowników.

Taxi vs. Uber kto ma rację? | Pojechani #97FB: | SUB: Taksówkarze zdenerwowali się na Ubera i postanowili zaprotestować, blokując ulice dużych polskich miast. Czy takie działania mają jakikolwiek sens? Czy Uber jest rzeczywiście taki zły? I czy istnieje coś pomiędzy? Sprawdziliśmy to! ========= ZOBACZ RÓWNIEŻ: GADŻETY Z ALIEXPRESS: OSZUKUJEMY ALKOMAT: TEST JEDZENIA ZE STACJI: ========= Subskrybuj: Facebook: Instagram: MotoKiller: Napisz do nas: rację? Pojechani

Najlepsze komentarze:

Dominik... Powinno zdjąć podatki z Taxi.
FreeKan... Jakos to wy wygladacie jak janusze z wasem. Chodzi o to ze taksowkarz musi placic oplat 2000zl wiecej i nie maja wyboru. A uber to lamie i nie placi 2000zl miesiecznie czy to jest kurwa sprawiedliwe ?
Thank T... moim zdaniem taksówkarze to debile- nie wszyscy !!- jak można narzucać obywatelowi czym i za ile ma jechać, to obywatel jeździ i on wybiera czym i gdzie.
Mariusz... Precz z taksówkarzami! W mieście nie znam ani jednego który nie wpierniczyłby Ci się przed maskę na siłę, zawsze oni mają pierwszeństwo, a jak nie to zrobią tak żeby mieli. Auto co 2 zasyfione, sami też nie wyglądają jakby wiedzieli co to prysznic.
Piotr f... Ja jestem taksówkarzem niech uber istnije ale na tych samych zasadach co my ;)))) pozdrawiam zobaczymy czy będzie im tak słodko :))))Koniec Tematu.
Ro Bot... Skoro Uber taki super to dlaczego m.in Londyn nie przedłużył licencji Uberowi? Konkurencja wymusiła podniesienie poziomu usług na taksówkarzach, będzie lepiej. Ale konkurencja powinna być uczciwa.
Rafa? F... W mieście głównie taxi chyba że na krótkich dystansach. W przypadku kursów poza miasto to przewóż osób czyli Uber i Taxify. Powinno się obniżyć wymogi rezygnując z egzaminu. W Warszawie trzeba wkuwać lokalizacje wszystkich resaturacji Magdy Gesler czy cmentarzy . Po co to komu. Przewóz osób powinien mieć dedykowane ubezpieczenie OC i NNW pasazerów. Nie może być tak, że teraz pasażerowie korzystają prywatnego NNW pojazdu wykorzystywanego zarobkowo. To okradanie innych kierowcó płacących ubezpieczenie. Kolejna kwestia to zakaz pracu w przewozie osób dla Ukrainców. W Warszawie min. 2 wypadki tygodniowo generują Ukraincy. Kierowcy przewozu osób powinni obowiązkowo robić psychotechnikę. Jak dołożymy te koszty różnica w cenie może się zmniejszyć. W Warszawi aktualnie różca w cenie km pomiędzy najtanszym przewozem osób a najtańszą licencjonowaną taxi to 40 gr w dzień i 90 gr. w nocy. Często jeżdze więc mam dobre rozeznanie.
Piotr S... Michu z miłośników dobrze podsumował temat. Sam jeździł taksówką.Wklejam link dla zainteresowanych

https://www.youtube.com/watch?v=nWo_FNcFJcE&t=921s
Mariusz... Każdy kierowca ubera łamie prawo, więc nie mowcie, że to są "Bogu ducha winni kierowcy"
Każde takie zatrzymanie i kontrola policji kończy się mandatem na sporo kwotę.
Argumenty o tym, że taksiarze to Janusza, oszuści i tak dalej nie przemawia do mnie.
W każdej grupie zawodowej, znajdą się czarne owce.
Czy Jeśli miałeś doczynienia z pijanym lekarzem, tzn że wszyscy lekarze to alkoholicy?
Albo jeśli Policjant bierze w łapę to wszyscy policjanci to łapówkarze?
Alan Pi... Jak to jest ze w 39 odcinku mowicie prawde o uberze a tu obsmarowujecie taksowki? Duzo uber zapłacił?
Rafal S... FV-y za przejazd każdorazowo pobieram ze strony ubera i to jest największą wygoda. Niestety taksówkarze niechętnie wystawiają paragony.
Pz TV... uber vs taxi   PKS Lepszy
Remi th... Pokażcie, że jesteście lepsi od robotów. Rozwiązywanie captcha w odcinku.
Pawe? L... Bardzo obiektywny i przemyślany materiał ?
Piotr S... małe sprostowanie jestem kierowcą Ubera a jednocześnie swoim własnym mechanikiem zajmuje się auto kosmetyki moje auto zawsze jest czyste zadbane i dobrze wyglądające i nie nazwałbym oceny kierowcy batem a wręcz motywacją lubię tą pracę Jest ona przyjemna i sam sobie dyktuję Kiedy jeżdżę i Ile zarobię więc nie rozumiem o co chodzi z tym taksówkarzom pewnie tylko o konkurencję i to że ludzie wolą Ubera niż Taxi
Paulina... Trafiłam na Was dość niedawno i polubiłam Wasz kanał. Rzetelnie opracowane tematy i to jeszcze z poczuciem humoru oraz naturalnym podejściem.
Zostawiam suba i zostaję na dłużej.

A co do tego protestu to nie ogarniam go. Mam podobne zdanie jak Sebastian. Jak taksówkarze mają problem z Uber'em to niech podniosą swój poziom żeby być konkurencją a nie focha strzelają.
Micha? ... Wzrost popytu na Ubera w Warszawie po tym sławnym strajku( eeee znaczy się strzale w kolano) wyniósł 20%
Łatwo. Im więcej takich akcji tym lepiej :D
Dla Dzi... Chłopaki przeczytajcie najpierw ustawę o transporcie drogowym i tam jest jasno napisane kto i po spełnieniu jakich warunków może w Polsce wozić ludzi za pieniądze. Nie rozumie jednego pojawia się firma łamie polskie prawo na legalu wszyscy o tym wiedzą nikt nic z tym nie robi i trzeba teraz prawo dostosować do tej firmy. Z daleka to śmierdzi walizkami pieniędzy. To może wszyscy zacznijmy kraść i zabijać skoro tego prawa nie trzeba przestrzegać. Jeden musi się do niego stosować a drugi ma to głęboko w d...ie
blackii... co myślicie o filmikach z serii " pierwszy samochód" :D?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm6gFp0v5j-W1cXWhBd48gg