Praca w perfumerii DOUGLAS: zarobki, premie, prezenty, klienci Olfaktoria


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1QvQM5r90EUNajlepsze komentarze:

Panna M... zarobki w Douglas zmieniły się diametralnie. pracowałam w latach 2012/2015. na poczatek otzrymalam 1700zł netto (filia klasy A). po roku 1900netto. premie ktora mozna bylo wyrobić to wysokośc wynagrodzenia. czyli 1900 plus 1900 za wyrobienie targetów. uwazam, ze zarobki jak na sklep w galerii sa jak najbardziej ok. kierownik przyznaje tez premie uznaniowe, bywało tak, ze udalo mi sie wyrobic premie w wysokosci 500zl, a kierownik dorzucal 1000zł.
Ida Jag... jakim cudem za rok 8 tusiecy to bardzo tanio ja za mniej niz 7 miesiecy w podstawowej szkole musialam płacic wiecej niz 8 tys
Malgorz... Miałam kiedyś mały epizod pracy w Douglasie jako pracownik zewnętrzny właśnie na Chmielnej. Był to bardzo krótki epizod jako praca dorywcza w wakacje. Pamiętam osoby które tam pracowały i mimo że byłam tam tylko na chwilę to pracownicy byli bardzo pomocni dla mnie i mili. Było to 7,8 lat temu... Nie wiem czy wówczas pracowałaś. Była to moja pierwsza praca na zmianę z drugą w Warszawie od skończenia studiów i był to dla mnie szok jak klienci traktują osoby sprzedające... Ale z pozytywnymi też się spotykałam. Miałam ochotę zostać dłużej i złożyłam CV ale byłam przekonana że nie mam najmniejszych szans dostać tej pracy... Za mało "przebojowa" i ładna byłam by pracować w takim miejscu odniosłam takie wrażenie.
Ami P... Wow to chyba najdłuższy odcinek
Paulina... Jak się nazywa tablica którą stoi z tylu, z napisem Douglas?
Artur S... Ze słowem Douglas i pracą tam jedyne co mi się kojarz to słowo MOBBING!!!
Lara Go... Bardzo lubię Twoje filmiki, przyjemnie się Ciebie słucha :)
Natalia... Dopiero trafiłam na Twój kanał i obejrzałam cały film ,powiem Ci że mega miło się Ciebie słucha i myśle że bardzo pomogłaś takim osobom jak ja ,które planują studia zaoczne ,chcą pracować i przede wszystkim które interesują się tym samym co Ty? jesteś mega pomocna ?
Sidra F... Hahaha I don‘t know how I ended up on this video. I just typed Douglas and found it - but now I‘m glad I did because I found your channel and you‘re a stunning woman!! ❤️ I started working at Douglas as a part-time job because I‘m 19 and also wanted to earn some money before entering university. Glad that you shared all your experiences, thank you for that. And you really seem to be an energetic, positive and super intelligent young lady (and I just saw that by only watching one video of yours!!) haha. Wish you all the best for your career and future. Love from Germany!
Julia W... Naprawdę Cie podziwiam, podoba mi się to, w jaki sposób mówisz i fakt, że najzwyczajniej w świecie masz charakter, osobowości - rzadkość wśród youtuberów. Takich osób jest mało, a jak już są to w Polsce doświadczają chamstwa ze strony innych ludzi. Zazdrość, zacofanie, zaściankowość - Polska. Nic dziwnego, że większość ludzi stąd ucieka! Cieszę się, że są jeszcze osoby takie jak Ty, które nie boją się mówić o szarych realiach! Żałuję, że dopiero teraz odkryłam Twój kanał, trzymaj się w tej "Cebulandii" ;)
gbxgbxg... Hej. Jestem facetem, jedno pytanie. Czy to możliwe że ktoś pracujący w D. dostaje w "premiach" perfumy-testery? Dostałem taką "ofertę" odsprzedaży perfumów podobno właśnie z D. po atrakcyjnej cenie i zastanawiam się czy to nie tzw baja :)
Gabrysi... Jestes swietna kobieta! Ambitna, pracowita i milutka?
Senada ... To przejście z działu sprzedaży do marketingu to jest awans? Z raju do nudy i siedzenia w papierach, to się nazywa awans? No chyba że się tam więcej zarabia niż na sprzedaży, ale nawet wtedy bym się zastanawiała, nie dla mnie siedzenie przed kompem po 8 godzin dziennie, patrzenie w sufit i nazywanie to jeszcze "awansem" i "rozwojem".. Dla mnie taka praca w perfumerii przy perfumach i kremach to byłby istny raj (nigdy nie pracowałam w Douglasie niestety), nigdy w życiu nie przeszłabym do marketingu gdybym się dostała do Douglasa.
TheNoug... Świetnie się Ciebie słucha ? dzięki za film ❤
Sylwia ... Jesteś mega inteligentna, masz bogate słownictwo i to widać:) Przyjemnie się Ciebie ogląda;)
signwit... bardzo przyjemnie się Ciebie słucha! :)
Maria S... Witaj Doroto, bardo doceniam z jaką szczerością spotykam się w Twoich filmach. Podoba mi się Twój sposób opowiadania o otaczającym Cię świecie, a w tym filmie urzekła mnie właśnie ta szczerość. Widać po Tobie, że są to słowa prawdziwe a nie wyssane z palca opowieści. Pozdrawiam serdecznie
Natalia... W jakiej restauracji Pani praocwala ?
Janusz ... Witam. Chcialbym uzyskac jakas informacje na temat zarobkow kierownika douglasa na terenie warszawy, targowek najlepiej
Histori... Kupiłam w Douglasie żel dla chłopaka i zostawiłam go w autobusie... :(