Natalia 'Natu' Przybysz Maybe official video - Natalia Przybysz


Szalejąca, żywiołowa Natu na koncercie i stonowana, spacerująca poaży. Taką artystkę można podziwiać w drugim wideoklipie promującym fantastyczną płytę \"Kozmic Blues: Tribute To Janis Jin\", zawierającą głównie interpretacje piosenek genialnej Amerykanki
Komentarze:

M. Doat: rewelacja!
Izabela Karina: Cudownie :)
komarska: absolutnie rewelacyjna!!! cudo!
Plus Victoria: Zawsze wiedziałam, że ma świetny głos <3 !!!
Albert Fiedler: Odjechałem! Co za głos.Brzmi jak młodsze wcielenie Janis Joplin.Ubrana w kusy strój ,owinięta szalem,tworzy na scenie niezwykły klimat,aż chce się przenieść w 70-te lata.Wybitna wokalistka a przy tym przeurocza i skromna bez nadęcia, gwiazdorzenia.Uważam Natalię i Paulinę za największe odkrycie muzyczne ostatnich kilkunastu lat.Po projekcie ,,Kozmic Blues'' jestem pewien że potrafi zaśpiewać wszystko.Może teraz czas na Arethę Franklin, Ninę Simon?Wielki szacunek dla talentu.
Nkinnkg Gknnikn: Byłoby całkiem super jakby udało się powtórzyć trasę Kozmic Blues.
Patrycja Cebo: wokal ujmuje !
Michal Drequagh: Nigdy nie zapomne tego piprzyka na tym roweczku. Oh Natalka, gdybym umial spiewac to bym o tym zapial luv song. Oda do N. Pozdro Natka, wiesz kto, wiesz skad.
Speed Demon: Jak dobrze, że są jeszcze tacy artyści i muzyka dzięki nim nadal żyje a nie zmienia się w całości w żałosną papkę ...
kuba512II: Natu koncertowa Rewelacja. Jeśli macie okazje nie wąchajcie się, pójdźcie i słuchajcie.
Polecam:)  
GDK shop: Uwielbiam jej vokal.
bardzo dobre wykonanie...
Agnieszka Jeske-Kaczanowska: słucha się tego z przyjemnością
madegirl555: koniecznie zamknąć oczy podczas słuchania!
lanvin1982: Uwielbialem kiedys Kayah za jej mozliwosci wokalne i jej styl. Teraz Natalia nie ma sobie rownych w Polsce. Dziewczyno czas pokazac Europie talent z Polski (mieszkam w UK i tego talentu jakos nie widze... W wiekszosci to efekt PR...)
Tomasz Urbaniak: O szalik z bobbinów!
Ela Kobalczyk: uwielbiam przed snem się zasłuchać...
Michael Me: Erster deutscher Kommentar, ich danke meinen Eltern, dass sie mich auf diesem Weg unterstützt haben und immer an meiner Seite waren. Außerdem danke ich Monika, die mir den Tipp gab dieses Video anzuschauen. Vielen Dank, ihr seid die Besten!
Mateusz M.: W takich klimatach jest najlepsza, jak i w jazzie. Z Mazolewskim jest miód dla uszu.
Wielebny KNT: Natalia is the best !!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tH5mFOIzrlk