Natalia Przybysz Przez sen Live session] - Natalia Przybysz


„W dniu czarnego protestu czułam ogromną siłę kobiet i moc naszego wspólnego głosu. Zmobilizowałam się by pokazać tę piosenkę wcześniej (została napisana na następną płytę). Bardzo wierzę że kobiety mają prawo decydować o swoim życiu.” Natalia Przybysz
Komentarze:

Dariusz Darc1000: Eh co to jest?
Basia K?osowska: Natalia <3 Ogromnie Ci dziękuję za tę piosenkę i za tę odwagę. W naszym kraju to ogromna odwaga śpiewać o aborcji i ja to bardzo doceniam. Tak, mamy prawo powiedzieć "dziękuję, że się wydarzyło, ale nie chcę". I chuj innym ludziom do tego dlaczego nie chcę. Nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć, nie muszę mieć żadnych powodów.
karol kij: Ta baba to dno...
Lrrr: Pani Natalio. Proszę nie przejmować się opiniami niedołóczonych hejterów. Usunięcie płodu na wczesnym etapie jego rozwoju, jest w równym stopniu negatywne moralnie co usunięcie kleszcza, czy zabicie komara. A więc pytam was, bando hipokrytów. Czy zabiliście kiedyś komara?

P.S.
Mnie również zawsze brakowało miejsca na książki. Rozwiązaniem okazał się być zakup czytnika e-booków. Zyskałem dzięki temu dużo wolnego miejsca w pokoju, oraz świadomość, że przyczyniam się do zmniejszenia wycinki lasów. Tak, drodzy hejterzy. Drewno to też życie.
Donna S: Czarny protest jest walką o odzyskanie przez kobiety pełni praw reprodukcyjnych, tak by mogły samostanowić o sobie i swoim ciele. Dziękujemy za tę piosenkę.
Adam Tunikowski -: Moj pierwszy komentarz na youtube. Brawo Natalia. 5tka z odwage!
MrArkadiusz1985: Obrzydliwe. Ta kobieta nie ma instynktu macierzyńskiego.
wojtaswrr: parafrazując hasło obleśnej przekupy z reklam lidla:
- baby pokażcie że nie jesteście glupimi krowami, jedzcie na Słowację.
Agnieszka Bielak: Jakie to czasy nastały, gdy normalne wydaje się śpiewanie o morderstwie przez siebie popełnionym. I jeszcze to zrzucanie winy na warunki zewnętrzne (polskie), które nie były zbyt komfortowe dla popełnienia morderstwa...
Laura Poreba: okropnie zła piosenka
Tomek Kubisztal: Niezły chwyt marketingowy - naskrobać piosenkę, a potem wylansować się na fali krytyki.
Przynajmniej wiem, czyich płyt nie kupować - dziękuję.
Wojtek Sto?owski: Jesteś natalia złą osobą (( ale promocję płyty masz przednią )
Afrodyta2480: kobieto szkoda czasu na tak beznadziejną muzykę, ogólnie daj sobie spokój tego wszystkiego słuchać nie idzie
patulin01: Nie oceniam, staram się zrozumieć. Wszyscy zostaliśmy jakoś uwarunkowani, przez doświadczenie zaprogramowani. Nie znamy genezy własnych decyzji i błędów, dlatego tak łatwo ocenia nam się cudze zachowania. Ta piosenka pozwala "włożyć jej buty" chociaż na chwile. Im jestem starsza i dojrzalsza, tym bardziej rozumiem słowo TOLERANCJA. Zajmijmy się swoją WOLNOŚCIĄ umysłową, a zrozumienie przyjdzie samowolnie. "Empty minds make the most noise."
Budowa ogrodu: Ta muzyka jest genialna
Jakub JJL: Wokalistka genialna , poetka z pewnością , muzyczna oprawa nie wiem czemu ale skojarzyła mi się Coldplay . Wysłuchałem każdego słowa. Świetny utwór .
Monsieur Bop: A song in the continuity of the album "Prąd".
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=owZAKdfgOt4