Konferencja przed meczem z Wisłą Płock 03.08.2017

Konferencja przed meczem Wisłą Płock 03.08.2017


Najlepsze komentarze:

Dortox... Według mnie jeśli Wisła zagra spokojnie z przodu, bez długich podań do nikogo i bezsensownych wykopnięć piłki może wygrać z każdym w tej lidze. Dysponujemy całkiem dużą siłą ofensywną, ale niekoniecznie to pokazujemy przez cały mecz. Mamy kreatywnych zawodników (Carlitos, Brlek, Halilović), są walczaki (Małecki, Głowacki, Llonch, Gonzalez), jedyne czego brakuje do pełni szczęścia to gry w piłkę przez cały mecz. Oglądając mecz z Górnikiem przez pierwsze 20 minut można było się zastanowić ile i kiedy padną bramki dla Wisły, później zaczęła się kopanina, którą podobno zalecił Kiko, wnioskując po wywiadach z Patrykiem Małeckim. Trenerze mamy dużo jakości szkoda byłoby jej nie wykorzystać. Grajmy kombinacyjnie, cierpliwie budujmy akcje. Pokażmy to w czym jesteśmy najlepsi czyli "krakowską piłkę".
Pozdrawiam kibiców Wisły Kraków :)
Jagr 68... NIe pokazujcie już tych konferencji bo tylko ludzi denerwujecie. Nie wierzę że ta Pani tego nie czyta, a mimo to jest na tyle bezczelna że dalej jest rzecznikiem. Każdy w miarę ambitny człowiek sam by zrezygnował jakby widział że w nowej roli zupełnie się nie odnajduję. Chyba że ta Pani uważa że jest świetna:D:D Zarząd Wisły zagrał na nosie kibiców, i jeśli wszystkie decyzję są tak cudowne, to przyszłość klubu rysuję się w różowych barwach.
Dawid... Może ta baba zrezygnuje po fali ciepłych słów na jej temat prowadzenia konferencji... Podobnie było z miłą panią od kulis, wierzę w to że jednak to zadziała ;)
kogut k... i jak zwykle na kazdej konferencji inny tlumacz za chwile tlumaczy w krakowie zabraknie
N0 Supe... Kolejny raz Pani Rzecznik nie pyta o nic zawodnika i nie wprowadza go do rozmowy! Jest on tak samo ważny jak trener! Ludzie! To podstawa! Powinien być zapytany o cokolwiek zaraz po trenerze. Naprawdę wypada. Kwestia dobrego wychowania. Chyba, że Pani Rzecznik nie wie co to dobre wychowanie albo nie wyciąga wniosków z poprzednich konferencji. Brak profesjonalizmu. Pan Damian Juszczyk to miał klasę. Brakuje go! Ja rozumiem, że swoi zaufani ludzie i feminizacja wśród pracowników, ale na stanowisku rzecznika powinien być tzw. Sportowy Świr. Ktoś kto ma pasję i jest dobry w tym co robi. Ktoś kto jest wielkim fanem Wisły i wie coś o piłce. Obojętnie czy bęzie to kobieta czy mężczyzna
Pixolok... DUŻY MINUS DLA ZARZĄDU ZA ZMIANĘ RZECZNIKA PRASOWEGO.Tej baby się nie da słuchać wgl. jej tok myślenia na tych konferencjach to nie przewyższa podstawówki chociaż tam dzieci lepiej myślą i mówią.DRUGI MINUS DLA ZARZĄDU,co konferencja inny tłumacz.Nie wiem co w tym klubie się dzieje ale po odejściu pana Damiana Juszczyka,te konferencje stają się coraz nudniejsze i gorsze.Są tak mdłe i bez życia,siedzi się tam jak na stypie i czeka jak ktoś się tylko odezwie.Pani prezes Marzena mówiła że zdanie kibiców jest dla niej bardzo ważne,więc ja jako kibic Wisły od 15lat proszę o zmianę pani rzecznik na inna bardziej kompetentną osobę.Włączcie jej konferencje meczowe które prowadził pan Damian a za raz po tym włączcie jej konferencje.Może się czegoś nauczy,podejrzewam że lepiej na jej stanowisku poradziłby sobie kibic.
I NIE ZMIENIAJCIE TŁUMACZA CO KONFERENCJE !
Remo 19... Damiana brakuje bardziej niż Semira :/
Best Ma... Szkoda, że nie pracuje już Pan Damian, który spełniał się w funkcji rzecznika w 100%, jak nie więcej. Za to dla Zarządu wielki minus. Z całym szacunkiem, ale tych Pań nie da słuchać się. Zróbcie coś z tym, a nie kolesiostwo w klubie. Chce, aby nasz klub był klubem ludzi, którzy do tego nadają się, a nie, zatrudnieni z rodziny, przyjaciele itp. Wisła ma być profesjonalna, a nie klubem przypadkowych ludzi. Można to porównać, do zatrudnienia Kapki zamiast Junco jako osobę odpowiedzialną za transfery.
Adrian ... Proszę Wisła Kraków o zmianę/ powrót rzecznika prasowego= DAMIAN JUSZCZYK. JEDYNY ODPOWIEDNI KANDYDAT. To że ma coś to powiedzenia od siebie dobrze świadczy o jego Osobowości. Zbyt wiele mają do powiedzenia w Klubie 'kibole'..
Maksiel... to chce powrót poprzedniego rzecznika daje like :) Wiem że to nic nie da ale ok xD
Micha? ... Czy Pani rzecznik przedstawila Wojtkowskiego jako "Rutkowski" czy zle slysze ? :D
Autumn ... Wypadało by, takiej osobie jak rzecznik Wisły Kraków, znać języki obce, tak jak miało to miejsce z Panem Damianem.
Kuba Ku... 3:40 Kamil ciekawe który to krzyczał ?
Bartek ... Kto myśli ze Wisła zakończy SEZON w czołowej 3 daje like ???
Konradi... Błagam Bartosz do pierwszej jedenastki !
Terrain... No nie mogę słuchać tych pań... :-/
Pro Adr... Proszę zatrudnijcie jednego tłumacza Panią/Pana wciągnijcie ją w klub żeby wiedziała mniej więcej o klubie i niech ta osoba pobędzie przez pół roku chociażby bo to wkurza że co po chwile ktoś inny.
goxy... Dlaczego co konferencje jest inny tłumacz?
Szymon ... Do wygranej
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuCis6PzPFyN_K3BIWuNEvQ