Wypadek na A 2 trzy osoby poszkodowane 998TVpl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MyvzoNC_w0ENajlepsze komentarze:

DonJuan... Straz zawsze pierwsza !
BigFatB... Klikne na plus filmu że lubię, i wychodzę na wariata, więc gratuluję akcji i nic nie klikam.
MCTno M... W jakim programie obrabiasz filmy?
MK2 B... Przyjechaliście, ogarneliście całą sytuację jednym zespołem. Później przyjchelały kolejne zespoły, ale czy nie za późno?
Sztosik... W koszarówce na akcji?
Dave... jest gość wybiega na środek autostrady żeby ruch zatrzymać
Tablet ... Jesteście Wielcy WSZYSCY
Dominik... Wciąż czekamy ;v
The off... Bardzo porządna akcja i materiał
KUBA BR... Za to tamowanie ruchu powinni takie mandaty dopierdalac zeby sie w buty nie zmiescili
Dominik... Oglądam te filmiki po kilka razy i mam ogromny niedosyt że nie ma ich więcej. Mam nadzieje ze wróci pan do nagrywania. Jako obywatelka chce powiedzieć OGROMNE DZIĘKI za to co robicie !
Norbii... Super robota Pozdrawiam ;)
Destrox... Tylko ciekawi mnie dla czego rozdysponowuje się aż tyle zastępów,2 by wystarczyły chyba,nie?
nico ju... great work
Teraz T... Brawo OSP !
ZacnyJo... Czemu wyciągnięto poszkodowanego na deskę, skoro nie było bezpośredniego zagrożenia życia? Czy na miejscu był już ZRM? Nie, nie było. Niestety to jest błąd w działaniach i za takie coś się nie wybronimy. Bardzo dobrze, że chłopaki działają, ale mamy swoje wytyczne i musimy się ich trzymać, bo to jedyne, co nas chroni przed odpowiedzialnością. Ja sam byłem już w prokuraturze dwa razy i znajomość procedur była piekielnie przydatna. Do tego BHP trochę leży, nawet bardzo leży. Wychodzenie na jezdnię i machanie to nie jest odpowiednia metoda zatrzymywania ruchu, szczególnie w ubraniu koszarowym, bez hełmu... Ubezpieczyciel nawet by się sprawą nie zajął...
mikorik... czemu pierwszy wóz który dojechał to był z OSP strażacy mieli czerwone kaski .Tylko PSP ma czerwone a OSP ma białe
Radio e... Co się dzieje potem z deską ratunkową, na której strażacy ułożyli poszkodowanego? Strażacy odbierają ją ze szpitala, do której zawozi karetka? Zwracają ją jakoś? Wymieniają się sprzętem?