Centrum Motocyklowe ciekawostki

Centrum Motocyklowe ciekawostki

Historia kanału Centrum Motocyklowe zaczyna się w dniu 2015-03-15 19:48:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 163 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6335424 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 31718 użytkowników.

#Twój jednoślad,zanim zepsujesz"Rjeju SMX 50 nie odpala" cz.4


jeśli nie potraficie sami naprawić silnika ,możecie wysłać do naszej firmy my zajmiemy się nim kompleksowo, adres do wysyłki znajdziesz na Twój jednoślad,zanim zepsujesz"Rjeju odpala"

Najlepsze komentarze:

Kacpi_ ... Cześć
Mam pytanie bo chciałem założyć wentylator na chłodnice (do yamaha dt 50r /malina 90 )i nie wiem przy jakiej temperaturze powinien się włączyć
Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
jakub p... Malina nie ma pojemnosci 90 cc ona ma przekruj tloka 49mm czyli 74 pojemnosc
Wojtek ... Witam czy da radę chłodnica w yamaha tzr na cylindrze 80?
Damian6... a zcy ten Motul jak pan pokazał [pod koniec filmu mozna zalac silnik 156fmi?
Moto Do... a do yamahy tzr 50 moge zamontowac maline 90cm3 i wystarczy chlodnica id tzr'ki czy trzeba wymienic chlodnice ? lub jaka max poj. moge zamontowac do yamahy tzr 50 ?
mi9d... Mam pytanie dlaczego derbi gpr muli od 4,5 do 6 tys obrotów ? A po 6 tysiącach idzie jak wściekły ?
Dominik... Wszystkie 4 części obejrzane ???
Marcin... Jedno a dwu pierścieniowy tłok w AM6 -Robi to jakąś istotną różnicę, faktycznie dwu pierścieniowy tłok wcale lepszy nie jest?
QueneR... Po co jest ta puszka przy silniku?
Hans Kl... Zamiast tej drugiej swiecy miala byc sruba!
PRL MOT... a do komara jaki olej lać do przekładni ?
radek K... Witam serdecznie to jest ciekawe tłok strzałką w dół to czemu jak naprawiam jakiś kolwiek silnik 4t to tłok jest założony od nowości strzałką do góry pozdrawiam .
pele... Ale Pierdolisz głupoty przecież tego się nieraz słuchać nie da... jaka niedowaga wału? Czyli jak jeździsz na serii 50ccm i wrzucisz jakąś 70 która ma oczywiście inna wagę tłoka, 1 lub 2 pierścienie w zależności od marki modelu zestawu masz jakaś niedowagę wału? Nie istnieje coś takiego, żerujesz na niewiedzy ludzi i robisz ich bezczelnie w jajo, połowa Twoj publiki ogląda filmy żeby się czegoś nauczyć, potem się nasłucha o jakichś niedowagach wału i robi z siebie kretynow...brak mi słów
TheSiwe... I taki tip propo motulowych olei :D Duzo slychac zwłaszcza teraz o podróbach olei motul. Jak to rozpoznać? No właśnie jak Pan na filmie- jeśli nasz motul słodko pachnie to oryginał, jak śmierdzi jak typowy nowy olej to jest to podróba.
TheSiwe... Szacunek za dobór słów. Jak widać po komentarzach pelikany łykają wszystko i czepiają się każdego słowa, które było rzucone przypadkiem.
Rogi... Witam tłoki firmowe czy dołączone do cylindra?
?ukasz ... Witam,moim zdaniem powinien pan dopisać do tytułu ze to silnik AM6. bo szukając takiego własnie filmu PL nie wyskoczyło mi nic godnego uwagi, napewno bedzie wiecej odsłon.Swietne filmy oby tak dalej i wiecej napraw RIEJU pozdrawiam.
Benjami... Proponuję zrobić filmik o podlaczeniach modułu dc
Przemys... Wszystkie części świrnie obrazują całą złożoność konstrukcyjną . Jedna podkładka nie w tym miejscu albo jedna za dużo i potem właśnie tak się to kończy . Czasami wydaje mi się jakbym słuchał Artura Andrusa :) głos oraz barwa mocno zniżone.
Świetna robota Pozdrawiam
wiktor ... Do czego są te puszki z czrwonym wężykiem
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxPURoTs8SGslNVL7cK-2EQ