TABORET GAZOWY Z NACZYNIAMI OD LIGHTAKE.COM ZACZYNAMY EDC!


Hej! Prezentuję Wam taboret gazowy z garnuszkiem i rondlem od firmy lightake.com Posiada on kompaktowe rozmiary oraz solidną konstrukcję. A czy sprawdzi się w survivalu? Koniecznie zobacz na filmiku! LINK DO PRODUKTU: Moja wishlista: Znajdź coś dla siebie. Zobacz co polecam: Jak kupować na aliexpress: Dołącz do nas na facebooku! Chcesz więcej recenzji? Będą już wkrótce! Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał. Kliknij: "Impact Prelude" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 TABORET GAZOWY NACZYNIAMI LIGHTAKE.COM ZACZYNAMY

Najlepsze komentarze:

Hehehe ...Jak zawsze fajny odcinek z ciekawym przedmiotem
xmxvfx...Witam czy mogłabym podać paanu numery moich przysyłek z aliexpres a Pan sprawdziłby gdzie się znajdują ponieważ idą już dość długo a nie wiem gdzie mogę je śledzić :)
Jestem ...Fajna rzecz :) może jakiś test użyteczności podobnie jak bylo z dmuchanym fotelem :D? Pozdrawiam!
bullett...Trochę mały ten taborecik, z jednej strony kompaktowo.. ale wygląda jakby miał się zaraz rozlecieć - zwłaszcza to pokrętło?, ciekaw jestem testu praktycznego.
VRBS...a ja kupiłem zestaw fire maple za 50$ i też polecam ;)
Piotr C...Nawet jeszcze nie użyłeś i już osadzasz że jest chujowe. Tak się składa że mam ten palnik. Kosztuje 5$ i jest niezniszczalny. Jak postawisz na płaskiej powierzchni to się nie zsunie.
albi131...Ty wiesz co to znaczy EDC?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrDZh9eWvwJGmUo9DCPdo9A


Doradca_Jarek ciekawostki

Doradca_Jarek ciekawostki

Historia kanału Doradca_Jarek zaczyna się w dniu 2014-02-16 10:12:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 173 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3685685 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14006 użytkowników.