ODPRAWA CELNA Z CHIN CO JEŚLI NASZA PACZKA TRAFI NA URZĄD...


Hej! Prezentuję Wam poradnik jak szybko poradzić sobie z odprawą naszej paczki, gdy trafi na Urząd Celny. Zero strachu! To bardzo łatwe! www.kupujemyzchin.pl Moja wishlista: Znajdź coś dla siebie. Zobacz co polecam: Jak kupować na aliexpress: Dołącz do nas na facebooku! Chcesz więcej recenzji? Będą już wkrótce! Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał. Kliknij: "Impact Prelude" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 ODPRAWA CELNA JEŚLI NASZA PACZKA TRAFI URZĄD CELNY? CŁO?

Najlepsze komentarze:

Weronik...A ja mam głupie pytanie, zorientowałam się że mam nieważny dowód od około roku. Czy będą robić problemy?
Piotr L...Zamawiałem telefon z gearbest.com i trafił na urząd celny przyszedł do zapłaty VAT - o ile sie nie myle. i nie było żadnej deklaracji itd. Może ktoś to wytłumaczyć >?
Paczek...Po wysłaniu wszystkich dokumentów , całego e-maila , ile się czeka na paczke aby doszła do ciebie ? Czy Urząd Celny na mail coś odpisuje bo od 3 dni stoi paczka a miejscu i urzad celny nic nie odpisał :/
rafal m...dzwoniłem do UC, i powiedzieli mi, żebym im wysłał certyfikat zgodności dla telefonu, który zamawiałem. czy miał ktoś podobny problem? status zatrzymania paczki w cle już ponad dwa tygodnie.
???????...Witam, proszę mi powiedzieć, czy wszystko wysłałem do urzędu pocztowego, jak mówi w tym filmie, co robić dalej, list powinien przyjść do urzędu pocztowego albo coś?
k kk...Czy cło z UK ? (w bagażu podręcznym o wartości 2000 zł ) sprzęt do grania na pc.
Jako że Anglia wychodzi z unii europejskiej czy zapłacę cło ? Chodzi mi o oculus rift cv1 kosztuje około 2000 zł . Czy zapłacę cło za przewiezienie w bagażu podręcznym produktu z wielkiej Brytanii do Polski ? (sierpień/wrzesień )
Yersey...A co jeśli nie mam dowodu?
Micro I...czy jest szansa zatrzymania przez celników małych paczek za 2-3$ i czy będą ściągać z tego 23%? XD
xShiroP...Filmik jest wrzucony rok temu, ale może ktoś jeszcze mi odpowie :), więc jeśli kupuję np. 20 rzeczy za max. 10 US, ale każda rzecz jest od innego sprzedawcy i wszystko razem wychodzi 50 US to zapłacę cło lub vat? :) Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał o co mi dokładnie chodziło :)
Micha? ...A co jak jest wysłane DPD ??
k0mar...Jest szansa zatrzymania paczki za 45 us
Oskar k...Bry zamowilem towar za 14000 USD z chin . do kiedy mam zaplacic podatek i jak list dostane czy cos ? po za tym co jezeli przedmiot nie bedzie spelnial certyfikatu bezpieczenstwa elektronicznego europy , wtedy wiem ze paczka jest wieziona przez celnikow lecz co dalej odesla ja do nadawcy czy wysla osobie ktora ja nabyla? mianowicie zamowilem troche sprzetu z bitmain.com dostawa DHL'em.
Mariann...Dzięki za info ...
Natan S...Mi zatrzymali paczkę o wartości ok 13 dolarów z kilkoma parami okularów... Pójdzie cło/VAT? Zamówiłem już tyle, bo zbyt często je gubię/niszczę, a uwielbiam XD nie spodziewałem się, że paczka o tak niskiej kwocie trafi do UC, jeszcze mi się to nie zdarzyło.
Agniesz...Wie ktoś może dlaczego muszę płacić cło na poczcie skoro urząd celny zwolnił mnie z tego ???
Franek ...Część!
Mam pytanie czy jeżeli jestem poniżej 18+ to mogę wysłać zdjęcie legitymacji?
Drugie pytanie to co mam napisać jeżeli nie wiem co jest w paczce?
L live4...musisz zapłacić podatek za całą sumę, na przykład 157 €, lub za 7 €, czyli powyżej sumy podatków do 150 €?. dzięki za odpowiedź.
Kamil L...UK? UK? Jak z tym EORI to wyglada? W self assesment pyta co , ile i jaka wartosc , oraz jako pozycja w firmie zalozyciel czy dyrektor ma byc? Jak z chin chcemy importowac?
Aneta...Wyskoczyło mi dziś na alie przy przesyłce z torebką że rozpoczęto odprawę celna wer Warszawa, torebka nawet bez nazwy zaplacilam ok 55 zł, mam się czego obawiać? To mój pierwszy taki przypadek na alie,dostanę jakieś pismo?
Konrad ...zrobiłem co trzeba teraz czekamy :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrDZh9eWvwJGmUo9DCPdo9A


Doradca_Jarek ciekawostki

Doradca_Jarek ciekawostki

Historia kanału Doradca_Jarek zaczyna się w dniu 2014-02-16 10:12:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 173 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3685066 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14006 użytkowników.