FULL AD POPPY! CZY DAJE RADĘ?


Dołącz do widzów ► League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport. Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty. Pierwszy odcinek z serii poradników League of Legends. Facebook ► Streamy ► POPPY! RADĘ?

Najlepsze komentarze:

Radosla...Tamten lag to na pewno był hack drużyny przeciwnej :P Zreportowałbym wszystkich enemy i dla pewności jeszcze paru ze swojej drużyny, bo nigdy nic nie wiadomo :DDD
Shatter...Uwielbiam Cię za starą muzykę z champion selectu draftowego!
Radivio...dobry odcinek :-)
SZCZ?PC...Spartiatix tak robi
NO SCAM...Ten youtuber to spartiatix
Gelard...Filmik jak najbardzej na plus, czekam na więcej takich odcinków ;)
Tomasz ...Cześć zaczynam mainowac poppy może masz jakieś wskazówki oraz jakieś masterki bo narazie mam wszystkie po full tanka i nwm czy dobre. i naprawdę jak js takiego małego yt naprawdr dobrze zr radzisz.
Kitsun...A gdzie Star Guardian Poppy? :'(
Karol G...1:48 Lee sinowi? Mi się zawsze wydawało że to jest xin hm....
Tajski ...dawaj poppy w jg lub ww na topie albo w jg xD
Xerden...ten youtuber który robi bildy niestandardowe to spartiatix :)
Bercik...jak ty chyba przed reworkiem nie grales poppy
VARTERR...soczysty SUB leci ?
Sebasti...Cześć Feoxter możesz podać masterki z tego meczu bo też gram Poppy i chce się rozwijać z góry dzięki
PS ja mainuje Poppy na Topie i na Supporcie
Marcel ...kim jesteś trzt niewiadome
Marcel ...odpowiesz feoxter a będę kontynuaować
Marcel ...zgadnij kto zapytał kim jest (to postać z lola)
Marcel ...zgadnij kim jestem???
Sbqo...Lubie Cie , robisz Fajne filmy Pozdro ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q


Feoxter ciekawostki

Feoxter ciekawostki

Historia kanału Feoxter zaczyna się w dniu 2011-04-27 19:21:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 110 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1067776 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 12751 użytkowników.