Postrach Skyrim Wieża Sztandarowej Mgiełki cz.7 | TESV:SKYRIM PitchBlackPL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=20UdaIXeEnQNajlepsze komentarze:

Antonia... Pitchu, żeby nie chodzić po nocy nie musisz szukać łóżka, wystarczy że wciśniesz T - wtedy możesz czekać dowolną ilość godzin :]
Wilkor... @iKvaker on gra głównie łukiem w tym odcinku wyjątkowo użył magii
Foxik58... Dr.pitch ratuje dzień .Dziękuję ! :D
Quban... Pitchu widząc twój styl gry i wiedząc, że w tej serii raczej będziesz unikać zadań z wątku głównego sądzę, że ten mod naprawdę ci przypadnie do gustu:
(na steamcommunity. com) Frostfall:
/sharedfiles/filedetails/?id=13685
A to dodatkowo dla lepszego efektu:
(skyrim.nexusmods. com) Footprints
/mods/22745
/mods/11163
(znowu steamcommunity. com)
/sharedfiles/filedetails/?id=82036578
TermiT... Do tych wił strzelaj z łuku, z ukrycia - dostaniesz premię za atak z zaskoczenia - póki co x2. Dopiero potem, z magii! ; )
xd... masz trochę racji ale jak sobie kupie dragonborna (DLC) polską wersje to będę nagrywał z niego i bende postrachem w Skyrim chociaż że odnowa znowu zaczołem.
requiem... Nie ma to jak pitchowy klimat.
Tomasz ... Z tych odłamków brzytwy będzie można zrobić fajny sztylet z bonusem !
Wilkor... no ale to już nie będzie postrach Skyrim tylko zwykły liniowy i nudny Skyrim jakiego znamy z tysiąca i jednego lets playi i własnych przeżyć...
Lipino... Znowu mam bana hahahahahahahaah
xd... bo są ciekawe i bardzo fajne np. z gildi złodzieji,mrocznego bractwa albo z akademi magów popatrz sobie na filmiki z tych misji .W mrocznym bractwie dostaniesz najlepszego konia w Skyrim cienistego , w gildi złodzieji dostaniesz zbroje słowików i kościany klucz ,który jest wytrychem ,który się nie łamie i są w niej fajne misje fabularne a w akademi magów uczysz się zaklęć dostaniesz szatę arcymaga i wiele fajnych innych rzeczy.Są też misje deadrycznych Bogów w ,których dostajesz dea. artefakty.
SaikoNo... przy okazji, jak zauwazyles masz jakas chorobe. w jednym z pierwszych odcinkow ja zlapales pozbyc sie jej mozesz w jakiejkolwiek kapliczce w jednym z wiekszych miast. bez tego bedziesz mial negatywne bonusy typu wolniejsza reheneracja magii :)
ssclown... Siemka Pitchu, nie wiem czy to docenisz, ale skyrima na polskim youtubie oglądam tylko u ciebie, nie wiem dlaczego, ale ty masz w tych filmach to coś :3

Pozdro natan
PitchBl... Przecież dostaję złoto i cenne przedmioty więc po co robić misje? :>
PitchBl... Jak pogram, nagram i wrzucę to będzie. Ale dnia i godziny nie znam i znać nie chcę bo nie gram wtedy kiedy muszę tylko wtedy kiedy chcę.
xNadjaM... Pitch. Porób troche misji, będziesz dostawał złoto lub cenne przedmioty.
Grzegor... ...że nie znasz ortografii :)
Grzegor... Odłamki brzytwy są potrzebna do questa który jest na 15 lvl, (zaproszenie do Gwiazdy zarannej do muzeum) misja o tyle dobra że można wydropić 4 serca deadry ;). a brzytwa z misji ma małe szanse na zabicie za 1 hitem.