Papugarnia i akwarium z rekinami czyli popołudnie w Aquapark...

Zapraszam na vloga pt. Papugarnia i akwarium z rekinami czyli popołudnie w Aquapark Reda Vlogowy Rok #40! :) Dotacje na wózek elektryczny :) Mail kontaktowy: Napisz do mnie: Magdalena Augustynowicz Poste Restante Agencja Pocztowa Reda ul. Obwodowa 31A lok. 8B 84 240 Reda Mam na imię Magda i mam 28 lat :) Nagrywam: filmy stacjonarne Canon 700D vlogi Panasonic Canon G7X Mark II Montuję: Adobe Premiere Elements 12 FB Otra Vida Grupa na Facebook'u Instagram Twitter Magunia FB Magunia Blog Strona WWW Twórca Intra, Outra, Grafik Dawid Papugarnia akwarium rekinami czyli popołudnie Aquapark Reda┃Vlogowy


Najlepsze komentarze:

Magdale... Dziś przez alergię czuję się fatalnie... Zapraszam na live jutro we wtorek 16.05.2017 o godzinie 20:00 :)
Monika ... Dzisia tam byłam. Na aquaparku się zawiodłam(inaczej sobie to wyobrarzałam) ,ale w papugarni było wspaniale. A wózkiem faktycznie tam się kiepsko jeździ.
BasiaBa... Ty jesteś taka fajna dziewczyna, że nie możesz się dziwić ilością subskrypcji. Wystarczy obejrzeć jeden Twój filmik.
Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam Madziu!
Kacper ... Dzisiaj jest 136 dzień roku a vlog ma nr. 40 więc Vlogowy Rok przedłuży się o ponad 2 miesiące
divene8... co to sa rajwy na live?
Magda Z... bardzo ładnie ci w tym kolorze?
Dotha K... Madziu, moja kotka która obecnie znajduje się za tęczowym mostkiem, jak tylko się okociła i wyszła na spacer ktoś ja pobił do tego stopnia że miała w łapce powyrywane ścięgna ale jakoś się doczołgała do domu i od razu zawieżliśmy ją do weta. Miesiąc leczenia i lekarz powiedział że tylko odchowa małe i trzeba będzie ją uśpić bo nigdy nie stanie na nogi, z mamuśką stwierdziłyśmy że nie ma bata nie uśpimy a będziemy na rękach nosić! i pomyśl że jak tylko maluszki zaczęły wychodzić z koszyczka to kotka za nimi na początku się czołgała, później powoli stawała na łapkę i zaczęła chodzić....jakie było zdziwienie tego lekarza po około 8 latach że ona jeszcze żyje i co najdziwniejsze chodzi!
Krzylo9... Wydaje mi się, że informowanie o live poprzez film to dobry pomysł, łatwiej można się o nim dowiedzieć :) Bardzo fajny vlog i miejsce do którego się wybrałyście :) Live faktycznie był na prawdę genialny i przejdzie do historii, miło było spędzić z Tobą czas :)
Kliknij... Super filmik jak zawsze,pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze :) Do teraz pamiętam te śmieszne opowiadanie o Magdzie driverze w kinie. ;))
Xklenzi... prosze pani ja mieszkam w redzie!!!
Julia Z... Super film Madziu. <3
Justyna... hej piekna
pozdrawiam serdecznie.
Sokó? ... moge wiedzieć gdzie pracujesz?
Marta N... Pewnie i koszty remontu wzrosną. No niestety, nie wszystko da się przewidzieć. Powodzenia i wytrwałości Madziu;)
Magda G... Madziu, do której trwał live? Mój internet mulił i nie dałam rady zostać dłużej :C
Czo?czy... Kocham cie
OLKA PL... Hej ,Madziu!!! Ja też byłam w Aquapark Reda w styczniu z reszta pisałam ci to na live jak pamiętasz to odpisz .paaa!
Pompa... Jestes najlepsza ❤
Oskaros... moge serce? Pozdrawiam
Szalony... Super film . Magda driver w kinie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8OU9OYeNzmU72LN2n9NITA