WSPÓLNOTA CZY UNIA JAKIEJ EUROPY CHCEMY? historia sztuki


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=go097jQYI9UNajlepsze komentarze:

Tomek... Dziękuję i pozdrawiam!
#####GA... Ojcowie Zjednoczonej Europy wg dokumentów oficjalnych: https://www.europedirect-gdansk.morena.org.pl/wp-content/uploads/2015/08/zalozyciele_UE.pdf
Spinelli też tu jest, to żaden sekret. Ale jest jednym z wielu. Oczywiście z punktu widzenia anaszej historii komunista jako ideolog to skandal i nalezy przeciwdziałac przechwyceniu przez jego nastepców projektu UE. Ale nie przesadzajmy, że Zjednoczona Europa jest komunistyczna. Być może zmierza w stronę marksizmu, ale ścierają się w niej rózne poglądy i po to w niej jesteśmy aby bronić swojego. Może nas przerażać, że średnia tych poglądów jest bardziej na lewo od średniej polskiej. Ale, jak słusznie zauważył Pan KK, marksizm jest ideologia zachodnią.
zarkadi... Moje ostatnie wnioski: Większość młodzieży nie rozróżnia uni od wspólnoty, dla nich jest to jedno i to samo.
Andrzej... bardzo mądry materia i dosyć konkretny
Lucjan ... Karoń pierdoli brednie i manipuluje.Prawo międzynarodowe zawsze ma prymat nad prawem krajowym. Demolka Trybunału Konstytucyjnego nie ma nic wspólnego z ochroną praw obywateli. WRĘCZ PRZECIWNIE! Komisja Wenecka nie jest organem UE. Dziwnie zapomina kto rządził w Polsce w 2008 i złożył podpis pod traktatem Lizbonskim.
Maciej ... Moje JA pyta Pana autora: A gdzie pan był, co robił i dla kogo pracował przed referendum?
Tomasz ... Tak. Kawał dobrej roboty. Bardzo dziękuję - za wszystkie filmiki i czekam na kolejne. Za jakikolwiek temat się pan zabiera - jest super! Rzetelnie i merytorycznie.
Niebo... Unia to zwykły okupant a władza kieruję się strachem i brakiem samodzielności.
Ireneus... dziękując Panie Krzysztofie za wykład, pytanie jak przenieść tę elementarną wiedzę do szkół , do tego bolszewickiego systemu duraczenia naszej bezbronnej młodzieży?
Jan Fij... Ja tam wolę brak suwerenności z powodu Unii, niż z powodu własnego rządu. Nikt nas nigdy nie zniewolił tak, jak własne rządy. Poza tym, klasa z jaką unia pozbawia suwerenności jest znacznie wyższa niż chamstwo, z jakim polskie rządy maltretują i okradają własnych obywateli. No, właśnie "własnych". UE nigdy nie zaryzykowałaby zawłaszczenia obywateli Polski.
Marek X... Szanowni państwo, na stronie www.historiasztuki.com.pl są zamieszczone, publikowane tu materiały i dostęp do nich jest bezpłatny. Są tam także opracowania, z których mogą korzystać tylko WYBRAŃCY, którzy się zarejestrują i uiszczą opłatę abonamentową, w HORRENDALNEJ WYSOKOŚCI 6 zł, ZA PÓŁ ROKU!!! Czy nie uważacie Państwo, że Wasza rejestracja na stronie umożliwiłaby choć w części (biorą pod uwagę ilość wyświetleń) Panu Krzysztofowi Karoniowi dalsze działania, których owoce tu poznajemy? Przepraszam szanownego Autora za to moje impulsywne działanie, bez zapytania o zgodę. Z wyrazami szczerego uznania - Marek Krasuski (zarejestrowany).
Andy Re... Napisałem komentarz pod materiałem "Po czym poznac marksizm, gdzie pierwotnie napisałem komentarz z pytaniem" Oto on:

Szkoda Pana wiedzy choć może warto napisać książkę? Nie znalazłem Pana książki w Necie. Mam też pytanie - ostatnio znowu plenią się czy reaktywują stare wydawało się obalone przez naukę teorie np. płaskiej Ziemi, pustej Ziemi, a nawet pojawiła się jakaś sekta pseudonaukowo-technologiczna Irańczyka Keshe i wciąga w Polsce wielu entuzjastóe skręcania drutów (pod szczytnymi hasłami wolnej energii, utrącenia NWO i banksterów - a to wg mnie tylko lep bo b. wielu nie lubi tych spraw) i nawet zaproszono do TV profesora informatyki by wyraził swoje zdanie (5 części tu 1 bo zaczyna od uwag o metodologii, potem o metodzie weryfikacji przez pomiar mocy i takie studium przypadków czyli różnych dodatkowych argumentów https://www.youtube.com/watch?v=v-pNpiJb3BU . Nb. po tym programie mimo zaproszeń nikt z tysięcy deklarujących, że oszczędzają nawet 90% energii (czyli perpetuum mobile w 90%) nie ma juz odwagi zweryfikować i uciekają w "intencje" do urządzenia magrav, czyli ezoterykę, no i zawsze aktualną fizykę kwantową dobrą na wszelkie kontrargument o czym tez Pan profesor wspomina. PYTANIE: Czy w Pana ocenie z punktu widzenia neo-marksizmu takie zjawiska, bo teraz YT jest tym zasypany, płaską Ziemią (w XXI wieku) też jaką tą "free energy' z nikądma jakiś związek z neo-marksizmem, czy nie jest tak, że ostatni bastion wiedzy racjonalnej jakim jest nauka, uczelnie ma być zrelatywizowany tak, by ludzie którzy w to uwierzą, a przestaną ufać nauce uwierzą już we wszystko jakimś nowym samozwańczym autorytetom, a kluczowe słowo to relatywizacja wiedzy? Tak jak każdy ma swoją prawdę?
Inka Dr... Pan Karoń naukowo i kompleksowo nazywa to, co co obserwowałam i doświadczałam od dawna, mając jako taką ( czyli znikomą) wiedzę na temat dziedzin, w których porusza się p Karoń. Dokłada kolejne oczka do tego łańcucha ( z rozmysłem nie piszę: łańcuszka) i zachęca mnie do szukania teoretycznych źródeł. W dużym skrócie: wielkie oszustwo tzw. prądów wolnościowych w USA i szczególnie w Europie Zachodniej, do której tak bardzo aspirowaliśmy, stawało się dla mnie z czasem coraz bardziej oczywiste, tak jak fakt, iż wchodząc do UE trafiliśmy z deszczu pod rynnę.
baca 35... Kk gdzie można Pana spotkać na najbliższym wykładzie?
baca 35... Jak można tak prosto prawić o sprawach o których inni pierniczyli by 3 dni. Bo kk nie sili sie na mądrości i ma to w dupie. I słusznie. Hej.
Agniesz... Tym jest właśnie Globalizacja Europy. Naszemu rządowi dotąd pasuje, ciekawe co dalej, ale bez kataklizmu jakoś tego nie widzę.
Kazimie... Wspaniale ze moge tak latwo i wygodnie przyswajac widzę. Całą serie prawie obejrzałem. Oglądam dalej. Wielki szacunek panie Krzysztofie. Pozdrawiam
esoxmz... Polskie elity w 2004 roku doskonale zdawały sobie sprawę, że wstępujemy do Unii Europejskiej i jaki jest jej plan. Polacy zostali oszukani, za co możemy postawić ówczesne władze pod sąd ! Doskonale zorganizowana akcja przeciwko Polsce i Polakom. Dzisiaj nasuwa się pytanie jak to wszystko odwrócić. Czy jesteśmy w stanie jeszcze to wszystko zatrzymać.
Sytuacja geopolityczna na świecie jest bardzo napięta, myślę, że jest to jedyna szansa (ostateczna) na wykonanie odpowiednich ruchów by nie zostać wchłoniętym w wir spuszczonego szamba gejropy zachodniej. Program Wiedzy Społecznej, który proponuje Pan KK jest o dwie dekady spóźniony, a dzisiaj jedynie może stanowić historię upadłej cywilizacji. Niestety historii tej nie będą się uczyły przyszłe pokolenia, a Pan Krzysztof Karoń zostanie współczesnym Rotmistrzem Pileckim.
Oczywiście do póty walka trwa dopóki jest nadzieja.
Moim skromnym zdaniem należy walczyć za pomocą "ich" broni. Musimy wpływać emocjonalnie na społeczeństwo (stara sprawdzona metoda) Tylko przekazem emocjonalnym z zawartym przekazem podprogowym. Należy stworzyć historię nie z tego świata. Zastraszyć kobiety że stracą możliwość oglądania paraseriali, a mężczyznom futbolu. :) .....
Nie wiem czy pisanie ma jeszcze jakiś sens, czy już dawno nie powinienem zebrać rodziny i wyjechać do jednego z trzech krajów które przetrwają nadchodzący armagedon.
Szymon ... Bardzo dobry film jak zwykle. Mam prośbę o wideo wykład na temat partii Razem. Coraz śmielej sobie poczynają i chętnie posłuchałbym aktualnej analizy zjawiska.
Mieczys... Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy chodzi?!
Wymiar sprawiedliwości dla Polaków jest oparty na talmudycznej zawartości,gdzie panują przepisy.Sędzia zaś jest rabinem ,który wie jak te przepisy obejść.
Doświadczenia wyniesione w wyniku tragicznej śmierci mojego brata Janusza dokumentuje jak za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ idzie ŚWIECKA.
historia sztuki ciekawostki

historia sztuki ciekawostki

Historia kanału historia sztuki zaczyna się w dniu 2011-03-25 14:11:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 62 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2149583 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22200 użytkowników.