DLACZEGO MAGIA ISTNIEJE? P42


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b_Zdp8td3KcNajlepsze komentarze:

P42... Magiczna książka i równie wyjątkowy autor - zapraszam na kolejny ambasadorski wywiad! ^_^
zuzanna... Jaki sympatyczny koleszka! Przyjemnie się was słucha ??
Martyna... Pan Adam bardzo sympatyczny, aż by się chciało lecieć do sklepu i kupić jego książkę :D Znaczy no może nie teraz o tej godzinie, ale jednak :D Póki co dodam "Kroniki Jaaru" do listy najszybszego zakupu :D
Krótka... więcej wywiadów! <3 [Justyna]
Laura Z... Czytałam Mennynsonów w podstawówce ? super wywiad i mucha na końcu ?
Kultura... No dobra, więc nienawidzę takich gównoburz, ale jako część środowiska YT, chcę się wypowiedzieć, żeby potem się nie wstydzić za siebie, że nie wzięłam udziału w dyskusji.
Po pierwsze - każdy ma swój gust i każdy będzie go inaczej bronił, a gust wynikać będzie z oczytania danej osoby, czy też z preferencji gatunkowej, np. ja nie sięgnę nigdy po hard fantasy bo to nie moje klimaty. Więc każdy może mieć swoje zdanie i dziwienie się, że "dużo ludzi poleca" (tak to cytat z któregoś z komentarzy), może wynikać po prostu z rozmijania się gustu lub z naszego większego oczytania, albo być może z bycia dziecinnym (dlatego nam się ta książka podobała, bo jakby nie patrzeć, poważnym towarzystwem nie jesteśmy, ani nie należy do "literackim elit", więc powieści o magii i jednorożcach mogą nam się podobać).
Po drugie - czy ja właśnie przeczytałam, że nasze opinie są kupione? Czekajcie... CO?! Okey, być może ktoś tak ma, jednak jak Cat powiedziała, większość z nas mówi co myśli (chyba nie muszę przypominać, że pojechałam po Pięknych złamanych sercach? I do tego wyrzuciłam Caraval przez okno? A razem z Cat jesteśmy uważane za największych hejterów booktuba?). Ja nie mogę jakie bzdury piszecie, jeszcze do tego pod filmem Pawła, który każdą swoją opinię popiera naprawdę mocnymi argumentami i jeśli powieść mu się nie podobała to mówi, że mu się nie podobała. Skąd ta głupia dyskusja tutaj? Będziemy teraz się sądzić nad wyższością koperku od pietruszki? Serio? (to żywieniowe porównanie nie wzięło się tutaj przypadkowo, jestem głodna)
Więc podsumowując ten mój długi wywód, którego nie miałam pisać, ale no... obrażacie mnie tutaj, więc jak mam nie reagować, każdy ma swój gust i każdemu podoba się co innego, Mai i Pawłowi podobają się Piękne złamane serca, mi nie; mi i Cat podoba się Moja Lady Jane a Kasi Kotyni nie. Nie ma powieści, która dogodzi każdemu, więc po kija wafla drążycie temat? I po co ja go drążę? Dlatego pewnie, że jestem głodna i obrażacie mnie i jak moich ziomeczków, a ja bronię swoich. Dziękuję, a teraz chodźmy wszyscy coś zjeść, od razu nam się zrobi lepiej ♥
Urszula... Powinieneś być dziennikarzem naprawdę świetnie przeprowadzony wywiad widać że umiesz słuchać drugiej osoby
Julia S... Kto przed 78 wyświetleń
que pas... Mimo ze tak wiele youtuberów poleca tę książkę, wciąż uważam, że nie jest dobra. Do bólu przewidywalna, a przecież jej tematyka nie upoważnia do tego. Dodatkowo czytając, mam wrażenie, że to nie jest oryginalne wyobrażenie magii Adama Fabera, tylko ogólne, przychodzące na myśl wielu osobom. Ale to tylko moja opinia :)
P42 ciekawostki

P42 ciekawostki

Historia kanału P42 zaczyna się w dniu 2011-11-04 16:59:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 292 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1645109 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18700 użytkowników.