Mój tatuaż znika | Projekt INK | Dermacol Projekt INK


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SkbCSeFY_bMNajlepsze komentarze:

Maya... Dermacol to bardzo dobry kosmetyk, używam na codzień i wyjątkowo sobie chwalę, bo w końcu znalazłam jedyny podkład o odcieniu pasującym do mojej ekstremalnie białej cery. Mam atopowe zapalenie skóry i blizny na twarzy, które zakrywa rewelacyjnie. W dodatku jest bardzo wydajny, przez 3 miesiące codziennego stosowania zużyło się tylko pół 30g tubki. Ma też parę wad, strasznie brudzi, nie jest zbyt trwały, odkłada się w załamaniach skóry i zostawia ślady dosłownie wszędzie. Mimo to nie zamieniłabym go na inny, a przynajmniej dopóki nie znajdę czegoś jeszcze lepszego.
Intrues... WYSTARCZY WZIĄĆ FLUID OD DZIEWCZYNY I WYJDZIE NA TO SAMO!
B... może ktoś mi powiedzieć po jakim czasie można przestać smarować tatuaż maścią? wiadomo ze gdy już się zagoi, ale ja dmucham na zimne i smaruje go jeszcze raz dziennie, żeby w pełni sie zregenerowal, a dzisiaj mija 3 tydzień od jego zrobienia, o wszystko wypytalam tatuatora, tylko nie o to
Go?? W... Można dopasować odcień do skóry ? Bo to wygląda źle i nawet nie pokrył do konca. Wydaje mi się że to zbyteczne działania na taki efekt
Martyna... Gdzie kupic ten dermacol ?
Kasia C... Jak chcesz szybko i dobrze zmyc to polecam po prostu olej
Dorota ... No dobra, ale jest pytanie - czy to nie brudzi ubrań? Mówiłeś, że pobrudziłeś koszulkę; czy plamy normalnie schodzą? Jak długo to schnie i czy nie podrażni skóry (jak ktoś ma delikatną skórę lub niedawno wygojoną dziarę) I też jak to pachnie, bo jeśli jakoś dziwnie to efekt mija się chyba z celem ;)
Jestem bardzo ciekawa tego produktu. U mnie większość rodziny i wszyscy znajomi zaakceptowali moje dziary, ale jakby mi takie cudo kiedyś było potrzebne w pracy, to chętnie bym je wypróbowała.
ErinnTr... Fajne jesteś :) W sensie miło się ogląda.
Gdzie dorwałeś dermacol?
Gucczi... Przydatne jeśli się idzie do kochanej Babci w odwiedziny ?
Hwast66... Po co się dziarać? skoro chesz zakrywać ? :P
Projekt INK ciekawostki

Projekt INK ciekawostki

Historia kanału Projekt INK zaczyna się w dniu 2015-03-03 22:36:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 216 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2902716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 24900 użytkowników.