KOLOROWE KREDKI #2 Wyśmiewanie Rolfik


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1FnyDssGewYNajlepsze komentarze:

Melanie... W miniaturce jest błąd
Elcia K... Jesteś wspaniała.Bardzo mi pomogłaś tym filmikiem. <33
leondyn... Roksana kiedy kolejny Odcinek?
Kama Ke... ej rolfik kiedy następny filmik ☺
Oliwia ... sam jesteś gruby ty matole!
Korneli... Dlaczego juz nie nagrywasz? ?
Hhshx D... jesteś troche gruba
Alicja ... Ty jesteś szczupła
YOUNG ... Zrobiłabyś kolejny filmik z Askabanem? Jestem ciekawa jak już jest duży <3 xD
Roksana... Ja mam niedoczynność tarczycy.. mam 13 lat i ważę 30 kg.. (Nie to nie nadczynność tylko niedoczynność) Znaczy już od tego roku niby nie mam, ale to jest bardzo dziwne, że mając niedoczynność tarczycy mam wagę jak wczesna anorektyczka.. Jem co popadnie byle tylko zgrubnąć. Może nie co popadnie, ale coś co ma dużo kalorii.. Denerwuje mnie jak ktoś mi mówi, ze jestem anorektyczką..
otyla o... * głupia *
otyla o... jesteś głupi i mało mądra lepiej idź się schowaj i nie nagrywał bo twoja nazwa tej '' seri '' jest bez sensu i rób scenariusze A nie wszystko na spątanie .
Pascal ... Najlepsza seria EVER !
Neferka... Ale ja lubie twój kanał i chce oglądać coś fajnego <333 Naprzykład jesteś bardzo kreatywna więc nagraj książke zniszcz ten dziennik :33 PS: Tamten komentarz to nie był hejt :))
Neferka... TA SERIA JEST NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDNA ;/
serek19... Nie wiem dlaczego ktoś napisał że jesteś gruba. Ja tam nie zauważyłem żebyś była gruba lub nawet miała parę kilo za dużo. Jak dla mnie właśnie fajnie wyglądasz takie idealne pomiędzy parę kilo za mało, a parę kilo za dużo. Odcinek spoczko, łapeczka leci i czekam na kolejne odcinki.
Major W... Wyśmiewanie się z kogoś na siłę nie jest fajną sprawą, trzeba akceptować wady innych i nie wpierniczać im się w życie. Ale jednak jest jeszcze taka sprawa że w dzisiejszych czasach ciut za dużo tej tolerancji. Akceptujemy wszystko jak leci co by nikogo nie urazić, przez co wiele ułomności i patologii jest uznawanych za normę, nikt nie chce się potem zmieniać, tylko dla wygody pozostać w swoich wadach. Sorry za składnię, mam nadzieję że nie zniszczyła przekazu, trochę zmęczony byłem xd
Misia... Fajny film :3
Nataali... "wysiewanie" w miniaturce
MUSo -K... skoro czarny kapelusz i czarna koszulka to może jeszcze czarne kartki zapisane czarnym tuszem xD byłoby śmiesznie xD
Rolfik ciekawostki

Rolfik ciekawostki

Historia kanału Rolfik zaczyna się w dniu 2015-03-11 11:23:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3203 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9430 użytkowników.