Resident evil Remaster HD #2 Dobranocka z Horrorami]


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hfSJkUscNy4Najlepsze komentarze:

AmyJust... Oooo Bungoś...widzę,że nie podpalasz zabitych przez siebie zombiaków, w takim razie już nie mogę się doczekać Twojej reakcji na armię Crimson Head'ów XDD
PETER F... Bungo  RE to moja najlepsza gra, nagrywaj tego więcej !!!!! na innych kanałach tego nie ma więc liczę na Ciebie !!! ;)
luken v... Może wywalić jeden sztylet, nożyk? Będzie miejsce. A nie, spoko myślałem że są zamienne razem z tym bojowym, a to co innego
Coffee... Bungo staraj się nie zabijać zombiaków  bo one mutują i staja się jeszcze mocniejsze.
Jak dobrze pamiętam jedyny sposób by pozbyć się zombiaka z lokacji to go spalić
Galis... +Bungo21 Znalazłem większego derpa od ciebie Bungo! :D
KiMaCz ... super odcinek. Myśle ze seria bedzie genialna - z reszta jak kazda w twoim wykonaniu. - klucz trzeba położyć na ten podest ( 4:50
Jakyski... Super seria Bungo. Nie usuwaj jej. Naprawdę przyjemnie się ogląda!
Peggy L... Będzie to chyba kolejny Twój let's play, który z wielką przyjemnością obejrzę od początku do końca :) nie ukrywam, że mam spory fun patrząc na Twój strach w niektórych momentach (sama zresztą nawet w te gre nie odważyłabym się zagrać); horrory w Twoim wykonaniu imo są najlepsze, więc z niecierpliwością będę czekała na kolejny odcinek :) pozdro666!
CoRRioN... Nie mogłem się wręcz doczekać tego odcinka. Po prostu nie wyobrażasz sobie nawet jak świetnie ogląda się tę serię. Twój komentarz jest po prostu idealnym zwieńczeniem pięknego (i mrocznego, of course) klimatu Resident Evil. Z niecierpliwością czekam na następne odcinki. Dobra robota. Pozdrawiam.
Maxim65... Lepiej wywal nóż, jest bezużyteczny.
Maxim65... Mam wrażenia, że scenariusz Chrisa jest trudniejszy, np. Ma o 2 mniej miejsca w ekwipunku, nie może liczyć na Barry'ego, a zombiaka z łazienki trzeba było ubić manualnie.
WujekFu... Przesuń te szafki: 20:38 i 21:00 Pod jedną są naboje a pod drugą sztylecik.
Skam!... bungo wznów serie stalkera bo się ją fajnie ogladało. łapka w góre
Godar14... Bungo, masz szczęście, że nie miałeś miejsca na shotguna. Przypomnij sobie ten pokój z oryginału, bo tam również chciwość była grzechem ŚMIERTELNYM :P
Mateusz... Nareszcie !! :)
Mr_Szam... Ludzie weźcie się trochę ogarnijcie matoły. Bungo mówił, że kerbale będą się pojawiać regularnie na jego kanale i planuje z nimi zrobić dłuższą serię więc zluzujcie swoje zaciśnięte poślady i nie spamujcie pod każdym filmem: ''kiedy kerbale, kiedy kerbale, kiedy kerbale'' bo to jest jakieś chore ku*wa wasza mać.
Tomasz ... Głowy nie dam, ale ten shot-gun na ścianie to chyba jakaś pułapka była... No, ostrożnie z nim w każdym razie.
XDBecik... Grałem w to na psx gdy miałem 8 lat. Zawsze miałem pełne gacie ;<, a teraz pfff.
Soviet ... Kiedy program kosmiczny bunga? ???