Moje ulubione książki do nauki inwestowania!


Tekst na blogu z linkami do książek i pełną listą ► DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.ulubione książki nauki inwestowania!

Najlepsze komentarze:

Doradca... W końcu zebrałem wszystko w jednym video :) 8 tytułów plus bonusowe książki z serii dla bystrzaków. Gwarantuję, że jak się wkręcicie, to do niektórych tytułów będziecie wracać po latach i znajdziecie w nich zupełnie inne spojrzenie na rynek.
texbls... kiedy nastepny odcinek portfela 10k, trzymasz 11bit?
GothaaM... Czekam na kolejne filmy , bardzo ciekawe tytuły, ja teraz czytam podstawy analizy technicznej, ale mam nadzieję, że nie nałoży mi klapek na oczy, z drugiej strony inwestując nie chciałbym cały dzień siedzieć w fundamentach żeby zdobyć wszystkie w moim mniemaniu potrzebne informacje.
Krystek... Jakiś czas temu przeczytałem książkę Adama Zaremby, którą pokazałeś i ostatnio zastanawiałem się nad zakupem czegoś jeszcze teraz wiem co warto przeczytać na początek :)
wyklucz... w życiu przeczytałem jedną ksiązke o inwestowaniu, na temat market profile i tego że najważniejszy do day tradingu jest interwał M30. Efekt - pare zmarnowanych lat z życia
Maakkks... Inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja, nasza głowa jest naszym największym aktywem :)
Pot??ny... Czekam na założenie grupy na fb wspomnianej w ostatnim odcinku o portfelu 10k pozdrawiam
Dawid F... Cześć! :D
Już czekam na kolejną część!
Gorąco Pozdrawiam
Micha? ... CD Projekt dzisiaj miał dziwne załamanie kursu.

Czy ktoś "zbierał" akcje?

Przecież nie było żadnego powodu do takiego spadku.

Pozdrawiam
Tomasz ... Dzięki wielkie za literaturę ;)
Cezary ... Świetny film, ale i tak wychodzę z założenia, że nic tak nie hartuje jak uczenie się na rynku w praktyce... Wiem po sobie, że nie ma co nawet myśleć o byciu inwestorem jeśli się nie wyzeruje porządnej kwoty... Człowiek nabiera pokory i zaczyna inaczej na to patrzeć... A nic tak nie uczy jak uczenie się na błędach chodź są to często bolesne nauki :/
hardboi... takie pytanie laika: co właściwie powoduje, że ceny akcji rosną lub spadają? jak ktoś kupuje akcje to ktoś inny je sprzedaje i odwrotnie
Pawe? K... Hej. Mam pytanie. Czy mógłbyś pokazać/opisać jak ustawić Stop loss ? Czy korzystasz z jakichś programów komputerowych którą są dla Ciebie pomocne przy inwestowaniu na giełdzie ? Może zrobisz o tym odcinek ?
Bartosz... Co sądzisz o obecnej sytuacji Ci GAMES? W ostatnim czasie zaliczyło ogromny spadek. Może to dobry czas na zakup tych akcji.
barcaeb... Niestety GWP Malińskiego i Zawód inwestor giełdowy Edlera nie osiągalny na tynku...
Bart... Ciekaw jestem, którą pozycję uważasz za najważniejszą, bo według mnie Wspomnienia gracza giełdowego jest naprawdę inspirująca. Bardzo skupia się na psychologii, która według mnie jest najważniejsza w inwestowaniu. Racja, że nabywając doświadczenia czyta się tą książkę ponownie i myśli tam zawarte jeszcze lepiej docierają do świadomości.
pdareck... Nie wiem czemu ludzie zachwycają się książką Wspomnienia gracza giełdowego.
Ledwo przebrnąłem przez tą książkę. Można streścić do "kupił zboże sprzedał z zyskiem kupił bawełnę stracił wszystko". Dla mnie najgorsza jaką czytałem w tematyce giełdowej.
Po Trzy... Witam serdecznie. nie wiedziałem że Pan jest kozakiem w swojej dziedzinie. Pierwszy raz zobaczyłem Pana na filmie o portfelu 10.000 zł. Pomyślałem sobie " kolejny cwaniak" ale zdanie zmieniłem jak zobaczyłem scenę gdzie Pan chodzi i tłumaczy.
Dla mnie pełen szacun. Jak będę korzystał z inwestowania będę korzystał z pana porad i książek polecanych. Pozdrawiam.
Swing T... Brakuje jednej książki ale zakładana wręcz jestem pewnyze ja masz
Zbignie... O Arystotelesie Onasis, najbogatszym swego czasu człowieku na świecie, mówiono, że jest analfabetą. A dorobił się fortuny zaczynając od zera, polecam lekturę jego życiorysu :-)
Obserwować rynek, wsłuchiwać się w niego, a książki wyrzucić do kosza :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog


DoradcaTV ciekawostki

DoradcaTV ciekawostki

Historia kanału DoradcaTV zaczyna się w dniu 2013-03-24 22:40:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1414137 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20098 użytkowników.