Arnold Schwarzenegger biografia motywacyjna recenzja


Pamięć absolutna to jedna z moich ulubionych biografii i zarazem książek motywacyjnych. Pełna recenzja na blogu ► Wykład 6 zasad Arnolda ► Promocja Świata Książki (14,99zł) ► Książkę możecie porównując oferty w Ceneo ► 103739&pid=3109 DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Arnold Schwarzenegger biografia motywacyjna recenzja

Najlepsze komentarze:

Doradca... Wystarczy już tych świat, czas na nowe video - tym razem z recenzją książki - biografii aktora, polityka, sportowca i mega biznesmana. Jak ktoś nie czytał to szczerze polecam :)
NYPDSI... "totalnie, mega wysoki.." tak wypowiada się inteligentny człowiek..
Cezary ... Kurcze, jak można nie lubić Arnolda Schwarzenegger'a przecież to jest ikona kina... Razem z Jean-Claude Van Damme'em, Steven'em Seagal'em i Sylvester'em Stallone'm. Aktorzy mojego dzieciństwa, moim zdaniem nie można ich nie lubić, a już na pewno nie można ich nie znać :P Serio on wymyślił Hummera? No nieźle O.o
Rafa? ?... dodam że w swiatksiazki książka jest za 14.99 zł ;) wiec prawie jak za darmo ;)
Izabell... Czytałam i polecam!! Niesamowity człowiek!! Książka fajnie napisana. Jeszcze też polecam książkę Phila Knighta- twórcy Nike :-)
Chrysti... Zaciekawiłeś...Planowałem od dawna przeczytać, więc lecę do Empika po Arniego. Swoją drogą mnie też najbardziej motywują biografie, mógłbyś jeszcze porobić odcinków o innych pozycjach :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog


DoradcaTV ciekawostki

DoradcaTV ciekawostki

Historia kanału DoradcaTV zaczyna się w dniu 2013-03-24 22:40:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1414137 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20098 użytkowników.