Pułapka CCC: wyniki finansowe vs. prognozy #Portfel10k odc.12


Zapraszam też na bloga ;) Odcinek 12: • dobre prognozy i słabe wyniki CCC • analiza na niepełnych danych • nowe zakupy: GPW i Enel Med • dlaczego warto sprawdzać kalendarium spółki A jak się komuś spodoba rachunek maklerski z tej serii, to na wszelki wypadek zostawiam link partnerski: ► DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.Pułapka wyniki finansowe prognozy Portfel10k odc.12

Najlepsze komentarze:

Piotrek... Ja na szczęście miałem SL na ccc ustawiony poniżej 230 wyszedłem na fajnym plusie. Dalej trzymam Oponeo z SL trochę powyżej 46 ale liczę, że kurs akcji w najbliższych kilku miesiącach zaliczy swoje maksimum. Dodatkowo trzymam od kilku miesięcy Benefit i widzę tutaj potencjał. Najgorszą spółke jaka posiadam w swoim portfelu i Krec, liczę jednak na to, że wsparcie w ~5,80 utrzyma się i spółka wróci do wzrostów.
Fajnie, że pokazujesz nie tylko jak wszystko idzie po Twojej myśli, ale też potrafisz publicznie pokazać to, że na giełdzie też się traci.
BTW. Zastanawiam się na wejściem w Vivid w okolicach ~3,80 co o tym myślisz? ;-)
Cezary ... Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma xD Ja już się przyzwyczaiłem, że podczas hossy potrafię być na minusie chociaż "wszystko" rośnie xD Jak tak patrzę to surowce rolne mi się podobają ostatnio i że tak powiem kręcę tam teraz lody, z całkiem niezłym skutkiem jak na razie... Ale chyba wydłużam termin bo jak sobie pomyślę, że można było zagrać strategią kupuj i trzymaj Nasdaqa który na moment przy 4600 wydawał się drogi, a dzisiaj jest ponad 5600 i też wydaje się drogi to już sam nie wiem, czy kolejna bańka nastąpi czy faktycznie sky's the limit... Ale no tak rosło to, że nawet nie było kiedy wejść, jakbym wszedł 100% byłaby większa korekta, a jak nie wszedłem to rosło jak głupie. Muszę grać bardziej agresywnie na mniejszym kapitale bo wszystko ucieka z przed nosa xD
Illumin... A ja caly czas czekam Tomaszu az odpiszesz mi na komentarz z odcinka gdzie kupiles ccc. Pozdro
Johnny ... Cześć, jak zwykle świetny odcinek. Może zrobisz materiał o tym co się działo na Ursusie. To też bardzo ciekawa lekcja.
potencj... Nie martw się jak coś nie wychodzi w portfelu i publikuj dalej :) Ten portfel edukacyjny to jedna z najlepszych serii jakie oglądam na yt. Jesteś jedynym twórcą u którego mam ustawione mailowe powiadomienie jak coś opublikuje.
mateusz... Super seria!
W początkowych odcinkach zapowiadałeś, że powiesz parę słów o analizie fundamentalnej. Tutaj kolejny raz wspominasz, że jakaś spółka ma solidne fundamenty - mógłbyś w kolejnym odcinku powiedzieć więcej na ten temat?
Lucjusz... Mam taką myśl byś zrobił sobie portfel np. na biznesradar, który byłby lustrzanym odbiciem portfela edu 10k. Dzięki temu byłbyś w stanie przekazywać nam informacje o portfelu nawet bez nowego filmu, Kupno spólek przez Ciebie też byśmy widzieli live a nie dopiero na kolejnym odcinku nagranym za kilka dni. Taka sytuacja na bieżąco też ułatwiła by analizę - miałbym stan spółki w chwili zakupu od razu na ekranie i mógłbym się zastanowić czy ja z moją wiedzą też bym zwrócił na tą spółkę uwagę. Pozdrawiam
Lucjusz... Kiedy nowy odcinek? !:) Prześledziłem spółki z Twojego portfela i trochę bieda - aktualne kursu dają po dupie temu portfelowi 10k...stad tak czekam na nowy odcinek byś kilka zdań powiedział co robić w takim wypadku. Zawsze mi się wydawało, zę spokój jest ważny ale chyba jednak nie - nerwowe ruchy na portfelu moga go czasami uratować.
Michal ... Jedna malutka uwaga - jesli w tym roku przychody byly 34% wieksze od zeszlego, to w zeszlym roku nie byly 34% mniejsze niz w tym, tylko 25% ;)
The Bus... nic szczególnego, ja bym jej nie kupował bo jest poprostu droga, Astarta Holding NV jest ciekawa ale nie kupowałbym przez najbliższe 3 miesiące
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog


DoradcaTV ciekawostki

DoradcaTV ciekawostki

Historia kanału DoradcaTV zaczyna się w dniu 2013-03-24 22:40:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1412575 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20076 użytkowników.