Jak wygląda debiut na giełdzie w pierwszych minutach handlu?...


IPO Play za nami, czas zobaczyć jak wyglądał dokładnie debiut minuta po minucie. A Portfel10k można podglądać na bieżąco na BiznesRadar ► portfel10k http doradca tv youtube (uwaga, coś nie zgadza się w danych o ok. 100 zł, jeszcze nie znalazłem błędu) Odcinek 17: • jak wyglądają pierwsze minuty debiutu • wnioski z debiutu Play • co wpływa na notowania zaraz po debiucie • jak rynki mogą zareagować na najbliższe wyniki finansowe A jak się komuś spodoba rachunek maklerski z tej serii, to na wszelki wypadek zostawiam link partnerski: ► DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.wygląda debiut giełdzie pierwszych minutach handlu? Portfel10k

Najlepsze komentarze:

Hugon K... Mam 15 lat. Ogólnie interesuję się finansami, ekonomią od pewnego czasu więc natrafiłem temat giełdy w końcu. Chciałbym grać w przyszłości, dlatego chciałbym się spytać, zna pan jakieś gry, które pomogłyby mi się nauczyć gry na giełdzie, gry bazujące oczywiście na realnych indeksach polskiej giełdy? I kiedy można zacząć (chodzi o wiek)?
Lisowem... Dlaczego w typie zlecenia wybrałeś Stop Limit a nie Stop loss? Jakie są różnice?
Adam Ta... W internecie piszą, że JP Morgan do 25 sierpnia ma podtrzymywać kurs Playa wykupując akcje, gdy kurs spada za bardzo. Jeśli tak, to po 25 może być nieciekawie...
Adam Mm... Oglądam po kolei wszystkie odcinki, niedawno odziedziczyłem kilkaset akcji ZAK-u Kędzierzyn dowiedziałem się ,że można je sprzedać za ok 20 zł(z ogłoszenia) podczas gdy patrząc na wykres są po około 60 zł zastanawiam się skąd ta różnica i czy jeśli założę sobie takie konto bankowe o jakim mowa w odcinku 1 bodajże to one będą jakoś uwzględnione (jestem zielony póki co w tym temacie), prosił bym o odpowiedź.
geraldz... Gdzie jest napisane kiedy pda zamienia sie w akcje?
Lucjusz... Wydaje mi się, że mocno zaniedbałeś portfel 10k. Sam portfel przędzie cieniutko, a jeżeli doliczyc koszty i prowizje to jest on na minusie na dzień dzisiejszy. I tu nie mam nic do tego - wybrałeś takie spółki a nie inne. Nie jeden z nas moze mieć właśnie taką sytuację jak Ty obecnie. I tu mam do Ciebie pretensję, że zamiast tłumaczyć co można w takiej sytuacji zrobić to milczysz. Portfel sam sobie zostawiony - moze coś odbije a może nie. Tak naprawdę tylko jedna spółka przynosi Ci zysk - te przychodnie. Spółka o bardzo małej płynności. Powinnieneś więcej poopowiadać o sytuacji teraz - moze coś wywalić i zaakceptować stratę by odbić na PGe czy STX. We wcześniejszych odcinkach dużo mówiłeś o SL - ze należy je stosować bo to kalkulacja ryzyka itp. Natomiast sam chyba zapomniałeś o tym. Chyba ze te SL wynoszą np. 10 procent? Jeżeli tak to właśnie poopowiadaj czemu zacząłeś stosować takie szerokie SL. Prośba o częstsze aktualizacje.
Jacek K... CO SĄDZISZ O INWESTYCJACH W KRYPTOWALUTY!!!??? Odcinek poprosimy :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog


DoradcaTV ciekawostki

DoradcaTV ciekawostki

Historia kanału DoradcaTV zaczyna się w dniu 2013-03-24 22:40:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1414137 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20098 użytkowników.