Hossa Trumpa inwestowanie w amerykańskie akcje


Tekst na ten temat znajdziecie na blogu: ► Więcej o samym Degiro i inwestowaniu w zagraniczne akcje: ► ► A jeśli interesuje Was dom maklerski DeGiro, który pokazywałem w video, to tutaj jest mój link partnerski: ► Linki do tekstów wspomnianych w video: + + + 32,0,2360096.html DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.Hossa Trumpa inwestowanie amerykańskie akcje

Najlepsze komentarze:

Adamus1... Dług publiczny USA to już dziś ponad 100 procent PKB i co jakiś czas mamy podwyższanie dopuszczalnego zadłużenia, nie bardzo więc wiadomo z czego Donald Trump chce finansować te wielkie projekty infrastrukturalne, z których część jak mur na granicy z Meksykiem jest po prostu idiotyczna. Jeśli coś rosło 9 lat to historycznie zbliża się raczej do granicy możliwości, bo wraz z hossą zwiększa skala potrzebnego kapitału, żeby podnieść ceny akcji o kolejne poziomy.
pawel k... swietny kanal. Co myslisz o LOTOSIE i PKNORLEN? sporo wzrosly, czy warto w nie jeszcze wejsc aby cos do konca roku ugrac?
D W... dobry odcinek :)
Arkadiu... Jak zwykle zawsze coś ciekawego. Jak to jest z zakupem akcji amerykańskich przez brokera degiro? Wystarczy że przeleje im złotówki czy niezbędne są usd i jak to się ma do zakupu etf?
Przemys... Tomku, a może o New Connect jakiś odcinek? Parę fajnych spółek ostatnio tam zadebiutowało. Specyfika małej giełdy jest dużo inna od GPW i z chęcią wysłuchałbym Twojej opinii i kilku ciekawych wskazówek.
Lolek... Dobra robota, meeega duzo konkretow, dzieki! :)
Lolek... Czy zancie jakies strony dotyczące wlasnie firm, ktore maja duże szanse by debiutowac? Zbior takich firm istnieje? Czy trzeba sledzic samemu firmy, ktore moga ewentualnie debiutowac? :)
Rafa? ?... degiro spoko ale nie można na GPW ustawić stop lossa dłuższego niż jeden dzień

p.s czekam na materiał jak zarabiać na spadkach interesowałem się już tym tematem ale warto by było wysłuchać co Ty masz do powiedzenia na ten temat ;)
SuplenC... Kończą się wakacje więc czas na daxa. Zamknął gap i teraz w górę.
Micha? ... Zachecasz do de Giro. A jaki masz stosunek do tego, ze formalnoe nie kupujesz akcji?
The Bus... jak twoje efekty na giełdzie?
Mateusz... Co sądzisz o inwestowaniu
W LISK
Grzegor... Masz jeszcze rachunek na degiro? Ja wybrałem degiro ze względu na dostęp do bezpłatnych ETF. Ale po nowym roku dostępności do tych ETF już nie ma... Niby ze względu na nowe przepisy, że taki dostawca ETF musi w języku polskim mieć dokumentację... Z drugiej strony widzę ETF z giełd europejskich gdzie dokumentacja w języku polskim nie jest dostępna...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog


DoradcaTV ciekawostki

DoradcaTV ciekawostki

Historia kanału DoradcaTV zaczyna się w dniu 2013-03-24 22:40:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1414137 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20098 użytkowników.