Jak Być Autentycznym W Relacjach Z Kobietami The Wolf 3z3]

Odbierz dostęp do pozostałych nagrań Czym jest autentyczność? Dlaczego zazwyczaj w kontaktach z innymi grasz kogoś innego, zamiast pokazać prawdziwego siebie? Czy kobiety wykrywają to, czy jesteś w danym momencie autentyczny? Dlaczego warto być autentycznym? Jak nad tym pracować? Dowiedz się już teraz.Być Autentycznym Relacjach Kobietami


Najlepsze komentarze:

Mariusz... Dzięki stary być naturalnym jest sztuką do opanowania dość ważną z relacjami z ludżmi
jurgiel... myślę, że dobrą drogą żeby odróżnic chęć stawania sie lepszym od grania jest to, by ćwiczyć nawyki i rozliczać się z nich z samym sobą. miałem kiedyś taki nawyk że zaciskałem pięści. teoretycznie jest to reakcja na stres, no nie? więc myśle że w moich kontaktach z kobietami było to również widoczne. zacząłem zwracać na to uwagę i - uwaga - zmieniłem skutek a nie przyczyne czyli po prostu przestałem zaciskać pięści. efekt? nie tylko sam fakt że pozbyłem sie nawyku, ale również... dużych
pokładów stresu:)
MSP xD... Paweł, a czy szczerość jest równoznaczna z autentycznością? Taka mnie myśl naszła po obejrzeniu tego video. Pozdrawiam i dzięki za mega film.
Autenty... 77 albo 3 magiczne sposoby - tutaj się zgadzam - nie ma takich - ja też wspominam o tym w mojej ksiażce o autentyczności w biznesie :)
K xXXx... Mądrze powiedziane, zamiast kogoś grać, zacznij się taki stawać jeśli chcesz zmiany w sobie, dzięki pozdrawiam :)
200 Pro... Ciekawie to przedstawiłeś, a przede wszystkim przystępnie i z różnych punktów widzenia. Dzięki :)
Emilia ... Kiedyś powiedziałam facetowi wprost: Fajnie, że się starasz, jesteś spoko wartościowym gościem, z tym, że lecisz mi tu wyuczonymi tekstami.

Dało się to wyczuć, bo autentyczność wiąże się z naturalnością.
A naturalność dla Kobiet, które przecież żyją emocją chwili jest mega wartościowym/ważnym aspektem.
Michael... skad moge wiedziec jaki jestem naprawde, na to kim teraz jestem mialo wplyw wiele czynnikow, kultura danego kraju, spolecznosc w ktorej sie wychowalem, sposoyb wychowania przez rodzicow itd. jaka mam pewnosc ze owe czynniki nie przyczynily sie do uksztaltowania osoby ktora widze teraz i moje wyobrazenie o mnie samym jest tylko iluzja
Irek Kr... :) Widzę, że źle interpretujesz "wszystko jest w tobie"... To nie żaden truizm :) Po prostu nie ogarniasz do końca sensu tego stwierdzenia. Więc wyjaśnię :) WSZYSTKO JEST W TOBIE - masz wszelkie zasoby, żeby ZACZĄĆ. Zacząć zmieniać swoje postrzeganie, zacząć zmieniać swoje nawyki, zacząć podnosić swoje umiejętności etc. Jesteś kompletnie przygotowany do życia - chcesz się rozwinąć w dowolnej sferze? Pracuj nad tym, MASZ ZASOBY, dołóż pracę, czas - OSIĄGNIESZ WSZYSTKO, po drodze zaliczysz kilka wtop, poniesiesz porażki (naturalny tryb uczenia, nie oznacza, że jesteś gorszy, po prostu robisz coś pierwszy raz) jednak finalnie osiągniesz wyznaczony cel, ponieważ WSZYSTKO JEST W TOBIE :) Pozdrawiam
Doteck5... To ja dziękuję za materiał notatki zrobione ruszam dalej
Ania Ko... A co wtedy gdy autentyczna wersja jest nieatrakcyjna dla otoczenia i tracisz gdy ja pokażesz światu? Gdybym chciała być na 100 soba w relacjach to nie zatrzymałabym przy sobie żadnego faceta a otoczenie miałoby mnie za rozchwiana.Jestem z natury głośna,histeryczna,apodyktyczna na co dzien stonowana, nigdy nie pokazuje słabości babskich łez dramy i histerii czuje niespójność często sie mecze bo mam ochote pokazać spontanicznie wachlarz zupełnie innych zachowań jednak to granie kogos innego niz jestem wpływa na moje zycie pozytywnie.
Kamil D... Czy pojawi się może materiał w którym opowiesz jak kobiet nas testują i jak sobie z tym radzić?
PS Bardzo dobry i pomocny materiał, jak zawsze :)
mbubu... Będzie można zakupić potem te bonusy w jakimś osobnym pakiecie?
Adrian ... co z autentycznością w związku po zamieszkaniu razem? usłyszałem już - użalasz się nad sobą - jakiś delikatny jesteś :) czy zauważyła, że nie jestem taki twardy na jakiego wyglądałem do czasu kiedy mieszkaliśmy osobno ? to zły znak? co w takiej sytuacji?
WTO92... Dobry materiał jak każdy film na tym kanale.
Mieczu ... Maski o których pisał Gombrowicz, tak bardzo żywe, prawdziwe i obecne.
Piotr K... Tak wiele ludzi zakłada maski i nie jest sobą
Gw a?ci... mówisz, o chamach, dżentelmenach itp. Ale ja raz jestem chamem bo rozkazuje wszystkim, raz jestem dżentelmenem, a niekiedy ogarnia mnie lekka introwersja i jestem spokojny, i wyciszony. Czasem gadam jak katarynka a czasem jestem wyluzowany i nikt ze mną nie pogada ?.Wcale tego nie programuje. Poprostu tak mam.
Pawe? R... Tym razem łapcie CAŁY jeden film z Wilka. To drobna część z całości która trwa ponad 25 godzin, jednak jestem pewny że ta część będzie dla Was zajebiście pomocna. Koniecznie sprawdź resztę materiałów, razem z bonusami które znikną 20 czerwca!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg