Jak Żyć Własną Pasją


W tym nagraniu obalam mity na temat odnajdywania życiowej pasji oraz zarabiania na niej kokosów. Przekonaj się, czy przypadkiem nie marnujesz swojego życia robiąc codziennie to, czego nienawidzisz, otaczając się ludźmi, których trudno Ci znieść lub zatruwając życie innym z obawy przed zmianą swojego na lepsze.Żyć Własną Pasją

Najlepsze komentarze:

MatiR90... Paweł, wiem, że lubisz szczerość, więc napiszę szczerze. Nie wiem co jest w tym filmie bo jest 3 minuty po przesłaniu więc nie obejrzałem :P Ale wiem, że jest mi bardzo potrzebna wiedza z 2 cz. Webinaru o Udanych interakcjach z kobietami. Czy jest możliwość udostępnienia tego nagrania? Widziałem 1 cz., ale drugiej nie, bo wybrałem spotkanie z kumplami, czego teraz żałuję :/ Dać znać proszę. Dzięki za to co robisz, bo to kawał dobrej roboty! Pozdrawiam :D
Kylo Re... Lubie Cię słuchać ?
Ania Ko... Zostawiła Cie ta fajna laska?
Witold ... Jak zawsze przydatny film, jak zawsze interesujący i miły dla uszu, pewnie o tym wiesz, jednak dźwięk na słuchawkach odtwarza się tylko w jednej z nich, dźwięk dochodzi z jednej strony. Jestem ciekaw innych filmów ;)
WTO92... Świetny motywator.
Korkich... Pytanie tylko jak odkryć tą pasje? Bo ja próbuje już kilka ładnych lat i nie mogę znaleźć.
Bart?om... Jak zawsze trafiasz w moje potrzeby w 100%. Dzięki :)
Micha? ... dobrze gadasz. ale jak ruszyć ? jak się motywować ?
Daniel ... bardzo fajne wideo podobała mi się a mam jeszcze pytanie dlaczego nie lubisz słowa Motywacja ?
Artur K... Panie Pawle wlasnie po malu nad tym pracuje !!! Podpowiem szukalem pasji w snach swiadomych i pomogla mi Medytacjia Zen !!! Szacun dla Pawla !!! Swietna przemowa !!!
Kamil C... Pieknie powiedziane! Kazde slowo trafia w punk :-)
200 Pro... Paweł, a co myślisz o szkoleniu typu zarób 1 mln złotych w 2-3 lata. Cena szkolenia to 3 tys. zł. Prowadzacy pokazuje palcem co masz robić - biznes internetowy, infoprodukty. Stoi za nim doświadczenie w biznesie internetowym. Uważasz, że faktycznie może mieć to sens i praktyczne, faktyczne wyniki, czy to tylko takie granie na emocjach i potrzebach przez oferującego ten produkt?
Darla... Na prawde BARDZO milo Cie sluchac. Dziekuje Ci za motywacje (hehe ;)).
Robert ... Ja mam wiele pasji. Przez wiele lat zdobyłem bardzo duże doświadczenie w tym co robiłem. Minęło tak 7 lat i do dziś nie zarobiłem ani grosza. A próbowałem. Prawda jest tak, że jak się nie narobisz, to nie zarobisz.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg


Paweł Rawski ciekawostki

Paweł Rawski ciekawostki

Historia kanału Paweł Rawski zaczyna się w dniu 2011-10-01 21:18:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 111 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2912389 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 29155 użytkowników.