Jak Żyć W Społeczeństwie I Nie Zwariować // PSS#1


YouTube: FanPage: Instagram: Żyć Społeczeństwie Zwariować

Najlepsze komentarze:

Daniel ...SUPER mam nadzieje że następnym razem będą te rady z boku wypisane w punktach żeby zrobić np screenshota ;) :) jak można to więcej praktycznych rad :D i podoba m się tak dalej :D ;)
Daniel ...okey to mnie zmotywowałeś wsumie do zanotowania :) :D i zastosowania ;) :)
Pawe? P...Ja nie oglądam telewizji.
Alan...Panie Trenerze. Prawdziwa zdolność której szkoła nie uczy to umiejętność selekcji źródeł, wyboru i porównywania treści oraz kojarzenia faktów będących podstawą myślenia przyczynowo-skutkowego. W gruncie rzeczy sam wspominasz o tym w materiale. Nie zgodzę się natomiast kompletnie z ucieczką od wiadomości i informacji chyba że są to informacje celebrycko pudelkowe. To że w okół nas jest olbrzymi szum medialny i przepływ bardzo dużej ilości informacji, przeważnie będąca techniką zmęczenia odbiorców lub elementem przemysłu nagonkowo-przykrywkowego. Nie oznacza że mamy się wyłączyć na wszystko. Ważne jest co oglądamy, co czytamy i czemu poświęcamy czas. Trzeba umieć selekcjonować wiadomości i łączyć jedno z drugim. Wypada po prostu wiedzieć czym karmią media, jaką strategię używają i co chcą zyskać. Trzeba sobie umieć odpowiedzieć czego oni chcą od mnie, od nas? Czyje interesy reprezentują? Komu do służy? Gdzie jest prawda? Sama ucieczka nie pomoże. Powstaną ewentualne kolejne masy ludzi których cechą generalną jest egoizm i tumiwisizm. Taki zbiorowy lemingród.
Żyjemy czy chcemy tego czy nie w systemie, w oparciu o te same prawo, instytucje, podatki i ponosząc koszty utrzymania uzależnione od skuteczności rządzenia. Można się zając sobą, pasjami, rozwojem i pracą ale reszta nie zrobi i nie przypilnuje się sama. Najlepszy przykład to zniechęcenie do polityki. Był nawet taki człowiek który miał na bilbordach hasło nie róbmy polityki a został dwukrotnie premierem kończąc na ciepłej posadce w Brukseli. Owe zniechęcenie do polityki jest bardzo na rękę rządzącym bo w ten sposób suweren nie patrzy im na ręce i mogą robić co chcą przenosząc koszty na nas wszystkich.
Dodam że przeważnie 10% społeczeństwa odpowiada w krajach rozwiniętych za trwanie niepodległego państwa i rozwój społeczeństwa (instytucje, ekonomie, obronność, edukacja, tradycja i historia). W Polsce z uwagi na wojenne i powojenne czystki elit potrzeba z 20% żeby nadrobić zaległości. Żeby tak się stało ludzie muszą umieć odnajdywać się we współczesnej wojnie informacyjnej.
Monia K...Super jesteś ?
booba...siemka Paweł, uważasz że w związku z dziewczyna kupienie raz kiedyś bukiet kwiatow np na jej urodziny czy walentynki jest ok?
Marcin ...Super. Fajnie się ogląda. To najważniejsze kołczingowe pytanie bardzo do mnie trafiło :)
MrCzesl...Świetne informacje przekazywane w przystępnej formie :)
Eklerek...Ja też nie rozumiem ludzi, którzy ciągle narzekają na pracę i zarobki, ale potrafią robić to latami. Wykańczająca praca po 12 godzin plus soboty, zła atmosfera, nawał obowiązków, brak czasu na rodzinę, na siebie, ale pracują tak po parę lat i nie chcą nic zmienić. Zdrowie już im się zaczyna sypać, alkoholizm to norma itp.
Pawl071...czekam na więcej !!!!
widgett...Panie Pawle, fajne, ciekawe i skłaniające do przemyśleń trochę za dużo "polejwody", albo inaczej, dobrze że to jest ale te odcinki musiały by być bardzo regularnie. Jeśli to by nastąpiło to świetna sprawa ;) Props pozdrawiam
sobis89...System. Trzecia gestosc, czwarta gestosc. Dlaczego zyjemy? Pulapka rzeczywistosci.
insist0...Nie zgodzę się z treścią tego video. Warto interesować się tym co ważne, np. polityką, bo to ma wpływ na nasze życie, czy tego chcemy czy nie, to ma wpływ na świat, w którym żyjemy. Zajmowanie się tylko tym, co przyjemne, daje radość i dobre samopoczucie, to nie tylko hedonizm, ale też samooszukiwanie się. Osobiście lubię wiedzieć co się dzieje na świecie i tworzyć swoje zdanie na dany temat, niż tylko skupiać się na przyjemnościach.
Czakuni...od wczoraj jestem Pana fanem??? fantastyczna wiedza?niepowtarzalna...powinni uczyc tego w szkolach?
Pawe? D...Pawełek! Więcej tego produkuj, więcej! W takiej, a nie innej formie. Używaj jeszcze bardziej trafnych i życiowych przykładów. No kuźwa lubię to oglądać. Pozdro.
Roindas...Drogi Pawle! Dzięki Twoim materiałom podniosłem się z ziemi. Po rozstaniu z moją partnerką byłem totalnie załamany rzekłbym, że wręcz byłem w depresji. Ale sposób w jaki przekazujesz treść i ta właśnie treść podniosła mnie na duchu , pomogła mi się "zrestartować", zmienić. Jeszcze raz dziękuję! Pomogłeś człowiekowi który tego bardzo , ale to bardzo potrzebował , bo nikt nie mógł do mnie dotrzeć oprócz Ciebie! Dzięki!
Darla...Dzieki, 'co ty k... robisz ze swoim zyciem'. No wlasnie... jak to powiedziales to sie zastanowilam nad swoim zyciem...
Krzyszt...bys sie ogolił i wlosy zapuscił bys byl bardziej przystojny ;) kazdy łysy zapuszcza brode zeby glowa byla mniejsza ??? pisze to w formie zartu ... zebys nie strzelił focha ... zobaczymy jak sobie radzisz z hejtem ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg


Paweł Rawski ciekawostki

Paweł Rawski ciekawostki

Historia kanału Paweł Rawski zaczyna się w dniu 2011-10-01 21:18:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 111 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2915888 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 29211 użytkowników.