Jak Okiełznać Tremę Przed Wystąpieniami Publicznymi

ZAPISZ SIĘ: Dowiedz się, jak okiełznać tremę i nauczyć się występować publicznie od osoby, która na scenie występuje od 9 roku życia.Okiełznać Tremę Przed Wystąpieniami Publicznymi


Najlepsze komentarze:

Mada Di... Trema i "bo zostanę źle odebrana/-y"... często też bierze się z faktu, że boimy się przed popełnieniem jakiegoś błędu na "forum publicznym" (z braku laku tak to nazwę), pomyleniem czegoś - a bądźmy szczerzy: "BŁĘDÓW NIE POPEŁNIA TYLKO TEN, KTO NIC NIE ROBI!" ?
Wiem, fajnie to brzmi (btw, nie mam pojęcia, kto i kiedy to powiedział)... ale kiedy człowiek to sobie powtarza, to na początku to gówno, za przeproszeniem, daje... ale z czasem jak tak o tym człowiek rozmyśla i nadal to sobie powtarza, w którymś momencie zaczyna te słowa rozumieć. Oj, a jak już to faktycznie zrozumie i zakorzeni w umyśle, życie staje się łatwiejsze ?

Ech, no i się nie powstrzymałam i dorzuciłam swoje "trzy grosze"... ?
Punishe... Drogi Pawle, mam pewien problem i byłbym wdzięczny gdybyś poruszył go w PSS, otóż chodzi o sposób w jaki facet sam w sobie może odpuścić kobiete, ileż można się starać i stawać na rzęsach a ona jawnie ma to w dupie i się bawi na Twoich oczach, mimo to coś w środku nie pozwala odpuścić i ciągle się wierzy, że może ona się w końcu ogarnie. Jakie lekarstwo byś poradził na taką sytuację, lub w jaki sposób mogę przekazać swojej podświadomości, że już nie chce dłużej się starać?
Maciek ... Super sprawa, dzięki Paweł :)
Kylo Re... jak zwykle dobra robota ?
Hochman... Podoba mi się nowa forma filmów ;) Rawski jest Wporzo ! pozdrawiam ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg