Jak Wyjść Z Szufladki Przyjaciel // PSS#5

YouTube: FanPage: Instagram: Wyjść Szufladki Przyjaciel


Najlepsze komentarze:

Sylwia ... Dziekuje.Mimo,że mówił pan do facetów metafora daje do myślenia.
Bolobil... No popatrz chłopie przeciąż ona ma oponkę na brzuchu. Widziałeś to? Niech będzie nadal przyjaciółką a ty w końcu zacznij widzieć świat takim jakim jest naprawdę:)
Maciej ... Dobra teza, nie wychodzic a zaczynam poznawac inne kobiiety. Pozdrawiam ??
Nambia ... Dzięki.... Dobrze mężczyzn też
poznawać....
Mar W.... Cześć Paweł, ile razy dziennie uprawiasz sex? :)
PannaDo... Panowie,
z friendzone nie da się wyjść. Bo taki ,,przyjaciel" podświadomie lub świadomie zawsze będzie taką ,,kochaną ciamajdą" na każde zawołanie.
Miejcie do siebie odrobinę szacunku i nie ciągnijcie tego :)
ROUNDTO... Hej Paweł! Co to za kawałek chińskiego pop rocka leci w tle?? Dzięki z góry...
A materiał na temat, który powinien być oczywisty dla każdego OGARNIĘTEGO gościa. pozdrawiam
Daniel ... Daje komentarz, niech więcej osób to zobaczy :)
Tomasz ... Ja często słyszałem ten sakramentalny wręcz tekst "Zostańmy przyjaciółmi". Zwykle po tym czułem obojętność wobec niej i nie zależało mi już na relacjach z nią. Bo po co się wysilać skoro już mnie spisała na straty?
messeng... Dokładnie, po co wychodzić z szufladki przyjaciel? Jest tyle różnych sposobów na czerpanie przyjemności z interakcji z kobietami że seks to tylko jedna z wielu. Osobiście myślę że SUPER jest mieć przyjaciółki.
WTO92... Dzięki Paweł , teraz potrzebowałem akurat tego filmu i tych porad.
Reqinek... Części merytorycznej nie oceniam, bo wiedza od Rawskiego zawsze jest zajebista. Ale chciałbym zaznaczyć, że bardzo przyjemna muzyka w tle leciała.
Eklerek... Wychodź z tej szufladki i to szybko, bo im masz więcej lat jako facet i do tego małe albo żadne doświadczenia z kobietami, tym mniejsze szanse, że jakąś zainteresujesz.
Canal 3... Wydaje mi sie ze troche slabo wyglada takie podejście do problemu. Bo dajac taka nazwe filmiku, sugerujesz ze masz jakies rozwiazaniem. A tutaj juz drugi raz mowiesz ,, poznawaj inne kobiety''. Zreszta taka sama odpowiedz dales w odcinku Jak odzyskac byla. W mojej opinni twoje podejscie jest mniej wiecej takiej: Jak naprawic pękniętą dentke? Kup nowa! Jak wymienić olej w silniku? Oddaj samochod do warsztatu!
Nic to nie wnosi do problemu, a jedynie pokazuje jak zamazac go czyms innym.
Each On... Śmiga idealnie :) Porada jak i zawartość jak zwykle sztos! Obserwować dziewczyny i ROZMAWIAĆ! :) #eachoneteachone
arko wo... fajne :-)
DrDreDo... Super filmik, jak zwykle bardzo kreatywny!
Eljot79... Cholera, pomógł mi ten film. Miałem kumpelę, która bardzo mi się podoba i ona - przez krótki czas - była mną zainteresowana i wysłała sygnały, sama mnie dotykała, itp. Mogłem rozbudować to, ale zawiodłem. Potem już niestety zaczęła budować związki, kochać się w innych, i nie mam już u niej szans, nawet o to nie pytam, bo tylko zniszcze tę wątłą nić kumpelstwa. Ale katowałem sam siebie i mówiłem sobie "mogłeś działać, mogłeś działać". Teraz wiem, że przecież na świecie jest dużo innych fajnych kobiet, które będą zainteresowane. Dzięki Paweł.
Pawl071... jak zawsze plus! czekam na więcej!
Tomasz ... no tak przystojny i szczery jestem ;-) zaglądam by być bardziej świadomy:-) poruszasz temat stary jak świat. szczerze nigdy Cię nie interesowało dlaczego chcą mieć jeleni ups przyjacieli ? dla mnie to bez znaczenia, choc prawie zawsze pada propozycja. Może same łaski montujom sobie kule u nogi. Interesowało by mnie kiedy z rywajac kobieta nie zaproponuje Ci przyjaźni. kończy się rok chcą pić szampana kończy się związek chcą mieć przyjaciela. naprawdę mnie to nurtuje why??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg