4 Sposoby Na Wzrost Pewności Siebie // PSS#6


YouTube: FanPage: Instagram: Sposoby Wzrost Pewności Siebie

Najlepsze komentarze:

sensi... może zrobiłbyś vloga czy w związku chodzić za rękę, mowic sobie kocham cie, skarbie, kochanie itp?
Michael... nie mogę przestać cię słuchać :)
Kajetan... Muzyka w tle jest według mnie delikatnie zbyt głośna, przez co troche rozprasza, a pozatym cała seria świetna! ;)
Michal ... Dzięki stary :)
Pawe? M... Tak też przeczuwałem i tak też robię:P Jak mam tylko okazję to rozmawiam z ludźmi, super sprawa opowiadać tak o nagle kawał kasjerce w biedronce :)
Marynka... jestes super i dla mezczyzn i dla kobiet :D
Madius1... Świetna muzyka w tle.
Dervish... Żaden sukces nie przychodzi w komfortowych warunkach. Sukcesy z kobietami tak samo. Zbyt długo żyłem w komforcie, czas na zmiany:) Powiem Wam, że doświadczanie TEGO dyskomfortu powoduje, że chcesz więcej i więcej i więcej i...;)
Artur K... Przegapilem ach...
Damian ... Hej! Wezmy za przyklad swiezo staly zwiazek.Kobieta mowi - "ide na impreze w sobote"Co jej odpowiedziec aby trzymac reke na pulsie ale nie byc kontrolujacym i dac jej troche swobody?
Przemys... Ja mam i miałem zawsze problem z rozmową face to face z kimś. Krępuję się. Jeżeli pracuję nad swoją pewnością siebie regularnie, i jestem, że tak powiem w formie, to oczywiście jest lepiej, ale wystarczy, że przestanę ćwiczyć, znów to samo. Jestem klasycznym introwertykiem. Ruszam dupę, i znów zaczynam pracować nad sobą.
beholde... Ja zaproponuję "kreatywne zabawne intro": zauważyłem wysokie podobieństwo Autora do... Lenina! :D Wystarczyłaby naprawdę zaledwie odrobina charakteryzacji... ;) ...i można byłoby zrobić intro np. poprzez podmianę "główki" na Orderze Lenina, albo dać znany szereg popiersi Marks-Engels-Rawski... :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg


Paweł Rawski ciekawostki

Paweł Rawski ciekawostki

Historia kanału Paweł Rawski zaczyna się w dniu 2011-10-01 21:18:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 111 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2915888 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 29211 użytkowników.