Potęga Wdzięczności Naucz Się Doceniać To Co Masz


Dołącz do TRMC: Dowiedz się, w jaki sposób zacząć doceniać to, co już się ma. W jaki sposób być wdzięcznym za wszystko, co Cię spotyka w życiu. Dowiedz się, dlaczego mężczyźni tłumią emocje i jak to wpływa na ich życie.Potęga Wdzięczności Naucz Doceniać

Najlepsze komentarze:

Roger... Hm. Zgodnie z sugestią zostawiam komentarz pod filmem aby okazać moją wdzięczność za udostępniony materiał. Choć to się nie liczy, intencja nie jest prawdziwa, wynika z Twojego przypomnienia. Skupię się jednak na tym czy dzięki temu, że robię to nawet mając taką intencje poczuję jakąś wdzięczność w sobie. Pozdrawiam.
GetExpe... Dlaczego ten kanał ma tak mało subów ? Ten człowiek uczy życia
Szopex... Doszedł do tego czego Bóg naucza. Okazywanie wdzięczności Stwórcy jest rzeczą bardzo ważną i prośby, które się śle do Niego są również istotne. Dość ciekawie mówi trzeba przyznać.
Vivi En... Dziekuje ?
Asia... dziękuję !
Marek D... Dzięki, ciekawe :D
Maciej ... Dzięki wielkie! fajny przekaz :3
Monika ... Ja jak mówię że jest jakiś problem to krzyczy na mnie,bo jak powiem prawdę, że nic nie robi w domu i nie pracuje,lub ogląda się za jakoś kobietą,wogule nie stara się coś zrobić,czeka jak ja i dzieci zrobimy,i jemu podamy pod nos,jest Narcyzem i Dyktatorem,wogule nie jest radosny i radości nie wnośi,Nie jest wdzięczny,i nie dziękuje że podano lub zrobiono,.
Lodygow... Problem w tym, że kiedy kobiety dowiadują się o sobie pojawia się złość, zazdrość i złośliwości pod moim i ich (tych drugich) adresem a następnie foch... a jakiekolwiek wspomnienie o innych dziewczynach powodowało irytację. Niestety kobiety lubią mieć na własność pewne relacje, nawet jeśli to tylko przyjaźń... :)
avetool... dziękuję Ci za ten wyśmienity materiał. Szacunek ?
?ukasz ... Mega Konkret, Dzieki za zajebisty materiał !
Marcin ... Wielkie dzieki ! Pozdro z Francji
L4kii7... Coraz bardziej podoba mi się to co mówisz i jak to mówisz :)
MrBedys... Dziekuje, za cenny material ;)
Chain T... dzięki, bez kitu pod innymi filmikami jest dużo mniej komentarzy, ale po tym dopiero sobie uświadomiłem, że nawet jeśli chodzi tobie o nabijanie zasięgów, dzięki takim "call to action", to jestem tobie dłużny takie "nabijanie" ;) jeszcze raz dzięki
Tomasz ... Przypadkiem trafiłem na Twój film i tak poleciało. Stary myślę podobnie jak Ty i każdy jak z kimś rozmawiam myśli że jestem walbiety. Dzięki że jesteś i tworzysz.
Kamil N... Witam. Za to co robisz powinieneś dostać jakąś nagrodę. To o czym mówisz z perspektywy czasu wydaje mi się proste ale to dzięki Twoim filmom i zrozumieniu innych aspektów życia zrozumiałem, że od życia dostajemy to co chcemy. Krótko mówiąc marzenia się spełniają. I jeśli wyrzucimy te wszystkie schematy, którymi nas karmiono a to wymaga wiele pracy to życie staje się piękne. W moim przypadku musiałem stracić niesamowitą kobietę, która to wszystko rozumiała i odnieść porażkę żeby dokopać się do czegoś co powinni nas uczyć w szkole lub przynajmniej w domu. Jednak kopia kopii jest coraz gorszą kopią i stąd się biorą problemy. Pozytywne myślenie daje niesamowite rezultaty bo kobiety same chcą z Tobą rozmawiać bo będac szczęsliwy to ty dajesz im uśmiech i tą dawkę energii, której potrzebują. Jak to mówisz jeśli jesteś szczęśliwy to jesteś autentyczny i żaden test kobiety nie jest w stanie Cię obalić. Stan flow jest czymś ponad to wszytko. Reasumując: dajesz mega potężną dawkę wiedzy. Pozdrawiam
Artari0... Dobry kontent, dzięki!
Anna Wa... Kilka spraw mam do przemyślenia po wysłuchaniu, przede wszystkim koncentrację na przeżywaniu emocji zamiast ucieczki i koncentracja na radości, co także wiąże sie z wdzięczością.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg


Paweł Rawski ciekawostki

Paweł Rawski ciekawostki

Historia kanału Paweł Rawski zaczyna się w dniu 2011-10-01 21:18:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 111 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2915888 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 29211 użytkowników.