Viren Gotuje Kukurydza po Indyjsku | Kuzyn Hindus |


Viren Gotuje Kukurydza po Indyjsku Dziś wam pokaże jak w domu można gotować kukurydzy po Indyjsku. Jeżeli lubicie smak kukurydzy, to pokochacie też ten przepis. :) Składniki: Kukurydzy szt 1 2 Chat Masala 1/2 łyżeczki limonkę 1 szt sól do smaku www.virengotuje.pl www.facebook.com/VirenGotuje?fref=ts Muzyka: SmartSound.com Realizacja: Lukasz DrobnikViren Gotuje Kukurydza Indyjsku Kuzyn Hindus

Najlepsze komentarze:

Asia Ry... Wygląda pycha, tylko buuu, mam płytę ceramiczną, a nie kuchenkę gazową. Chyba, że da się opiec w piekarniku na przykład.
Monika ... Dziś przypadkiem trafiłam na Twój kanał i jestem zachwycona! Dodaję do subskrypcji i czekam na więcej filmów :)
jeffrey... Dokładnie smak monsunu w Bombaju! Uruchomiłeś lawinę wspomnień, chyba znalazłam swój nowy ulubiony kanał, może nawet gotować się nauczę! ;) Pzdr.
Hanka W... super pozdro???
Monika ... Wlasnie na Ciebie trafilam I Twoje przepisy sa z....ste!!!!!.Poszedl sub I łapka w gore. Zostaje tu!!! mam tez prosbe czy mogłbys podac przepis n.a. gotowanie ryzu Basmati..moze to zadna filozofia a jednak nigdy nie wychodzi mi taki jak Tobie, sypki. Pozdrawiam trzymam kciuki za rozwoj kanalu I czekam n.a. przepis.:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqcNSG7tOCdreD574t34PbQ


Kuzyn Hindus ciekawostki

Kuzyn Hindus ciekawostki

Historia kanału Kuzyn Hindus zaczyna się w dniu 2013-08-09 23:27:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 58 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 948831 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 16756 użytkowników.