Viren Gotuje Jak jeść indyjskie potrawy? | Kuzyn Hindus |

Viren Gotuje Jak jeść indyjskie potrawy? Dziś u mnie w kuchni gość specjalny jest mój syn Alex, i dziś pokażemy wam jak jeść Indyjskie potrawy :) Jeśli wam się podobają moje przepisy to subskrybujcie do mojego kanału na youtube Lajkujcie moją stronę na facebook Dziękuję! :) www.virengotuje.pl www.facebook.com/VirenGotuje Muzyka: SmartSound.com Realizacja: Lukasz DrobnikViren Gotuje jeść indyjskie potrawy? Kuzyn Hindus


Najlepsze komentarze:

Pawe? W... Skóra zdarta z Ojca :)
Iwa. Iw... Pozdrowienia dla aleksa
Iwa. Iw... ⚘????
Natalia... Hej, hej! Właśnie znalazłam Twój kanał! Fantastyczny!!! Czy mógłbyś w przyszłości podać kilka przepisów potraw dla dzieci? Dzięki z góry i pozdrawiam serdecznie!
Iwa. Iw... ⚘❤?
Iwa. Iw... Cool
Iwa. Iw... Uwielbiam idyjska kuchnie
Iwa. Iw... Pozdrawiam was
Iwa. Iw... Super
D11sch... fajny chlopak...i tata tez... :)
Jolanta... BARDZO WAS LUBIE JESTEŚCIE SUPER ???
Dorota ... Jejku! Alex jest strasznie słodziutki ?
ulic? p... słodki chłopczyk :)
Cationn... Jeden z najważniejszych filmów, jakie w życiu oglądałam, mówiąc szczerze... :D Może byście też zrobili o tym, jak jeść potrawy z ryżem...? Na pewno też jest technika!
Sparky ... wow, zajebiście mówisz po polsku. Akcent też już polski ???
Tragedy... Ojejku Aleks :3
Ivona P... AZ SIE POPLAKALAM KIEDY ZOBACZYLAM TAKIE GRZECZNE DZIECKO, JAK GO WYCHOWALES ? CO ROBILES ? DLACZEGO NASZE DZIECI SA TAKIE NIEGRZECZNE?
Marcin ... Masz suba :)
Owik El... super jestescie! :D
Piracki... fajne.. a najbardziej podobalo mi sie jak twoj syn powiedzial, ze mu sie nie udany kawalek urwal.. to co w takim przypadku? tak jak na filmie: odkladamy na bok i rwiemy nowy, czy tez mozemy pokombinowac jak dac sobie rade z tym zle urwanym.. :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqcNSG7tOCdreD574t34PbQ