Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.

Test kompletu Modeka X Renagade Motosapiens.pl


Po całym sezonie przelatanym w Modeka X Renegade mamy kilka wniosków Komplet ma całkiem wydajną wentylację którą w razie potrzeby można zamknąć Przedłużane spodnie to jest to co Krzysiek potrzebuje. Kolor Fluo zdecydowanie poprawia bierne bezpieczeństwo Warto dokupić certyfikowany ochraniacz pleców nie ma go w standardzie Spora ilość kieszeni na pewno spodoba się turystom Membrana daje radę wytrzymać w deszczu ale duża ulewa zmusza Humax do kapitulacji Jeśli jesteś patyczakiem (szczupła i wysoka sylwetka) to zdecydowanie przypadną Ci do gustu przedłużane wersje spodni (dostępne są też skracane) Niestety rękawy w kurtce nie są już takie długie. (nie ma przedłużanego modelu kurtki w ofercie) Cały zestaw bardzo dobrze wpisuje się w turystyczny charakter motocyklowego podróżnika Mocny poliamid jako materiał zewnętrzny i certyfikowane ochraniacze (poza plecami które trzeba dokupić) to duża dawka bezpieczeństwa. Duża ilość kieszeni pozawala na zapakowanie się bez konieczności zabierania kufrów :) Cena w dniu emisji filmu Kurtka Modeka X Renegade 1090zł Spodnie Modeka X Renegade 840zł Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Najlepsze komentarze:

Client ... Czy będzie kiedyś test jakiejś kurtki Rainers'a ? Osobiście mam Portlanda i chciałbym dowiedzieć się jaka jest wasza opinia na temat ich produktów ;)
Damian1... Może i ja podsumuję mój komplet X-Renegade. Posiadam wersje LL ( long, 192cm wzrostu robi swoje). Komplet naprawde daje rade, jeździłem w temperaturach od 36 do 3 stopni . Potwierdzam, powyżej 30stopni jazda w miescie jest naprawde już uciążliwa, wentylacja daje rade, gdy nie stajemy na światłach ;) Dużo lepiej jest gdy jeździmy w temperaturach z niskiego zakresu 3-8 stopni, wtedy można odczuć mega komfort i ciepło jakie daje cały zestaw. Co z wad ? Po miesiacu od zakupu urwał mi się zaczep od rozporka, taki ala sznureczek, lecz w niczym to nie przeszkadza. Z kompletu jestem zadowolny, lecz na wiosne startuje do skórzanego kombiaka, a Modeka będzie na chłodniejsze dni, bądz dłuższe wypady.

Moja ocena 8/10
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SHnpmEMmwvo