Rękawice Dainese Rainlong D Dry Motosapiens.pl


Świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników przedłużania sezonu, czyli rękawice Dainese Rainlong D Dry. Bardzo wydajna membrana D Dry w połączeniu z izolatorem Dexfil® daje w efekcie wyjątkowo ciepłe i dobrze oddychające rękawice. Nie odprowadzają tak wilgoci jak Gore Tex, ale za niecałe 400 zł to jakość jest naprawdę bardzo dobra. Praktycznymi dodatkami są zakończenia paców (wskazującego i kciuka w lewej i prawej rękawicy) umożliwiające obsługę ekranów dotykowych (tzw. Smart Touch). Oczywiście, standardowo jest też wycieraczka. Dainese Rainlong D Dry są miękkie, wygodne, ciepłe i praktyczne. Cena w dniu emisji filmu: Dainese Rainlong D Dry 380 zł Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Najlepsze komentarze:

mariusz... Mam pytanie. Czy membrana D-dry jest faktycznie wodoodporna? Chcę się pozbyć kondona z kufra i chciałbym się zapytać jak to faktycznie jest :P Wiem, ze ma gorszą oddychalność ale jak jest z wodoodpornoscią w porównaniu z Gore?
Radek M... Witam które rękawice są lepsze waszym zdaniem Held Season czy te co wy promujecie ?

Pozdro.
slaby66... ktoś tu zaczął nagrywać lustrzanką ?:)
Pablito... Może jakiś test Interkomów?
Polish ... Trochę drogie bo wydaje mi się że to rękawice do turystyki a na sporta średnio się nadają czyli mają mniej ochraniaczy itd. W tym wypadku prawdopodobnie płacimy za wycieraczkę i palce do telefonu. Markę pomijam bo to cena przekładająca się często na wysoką jakość.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xtLgfUeeRCs


Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.