Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.

Kask otwarty Shoei J.O Motosapiens.pl


Nowość na 2016 od Shoei. Pięknie wystylizowany i wykonany z najlepszych gatunków materiałów, to najlepsze rekomendacje dla tego kasku. Marka Shoei przyzwyczaiła nas już do tego, że wszystkie swoje konstrukcje opiera na wieloskorupowym kompozycie na bazie włókna szklanego. Dokładnie z tego samego materiału powstają bardziej wyczynowe i usportowione modele tego japońskiego producenta jak i te całkowicie miejskie propozycje. J.O został dodatkowo wyposażony w zapięcie DD co nie tylko pasuje do nostalgicznego stylu ale dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. Shoei J.O pozawala na założenie gogli ale jego użytkownik nie jest skazany na okulary z gumką, bo wewnątrz skorupy znajduje się opuszczana szyba, którą można akcesoryjnie wymienić na przyciemnianą lub żółtą. J.O to bardzo dobry kask dla miłośników "starego, dobrego stylu" ale bez kompromisów dla bezpieczeństwa. Cena w dniu emisji filmu nie jest jeszcze znana. Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Najlepsze komentarze:

Piotr N... Świetny opis kasku. Jest otwarty - każdy to widzi i wie że najbezpieczniej jest w szczękowych. Mam pytanie: Jak jest z wentylacją w tym kasku?
Zolek... A  niech ktoś je#n1e z takim kaskiem przodem szczęki o  krawędź chodnika i zobaczymy czy jest on bezpieczny ;-) Napatrzyłem już się na wypadki w takich kaskach gdzie u niektórych towarzyszy brakowało nie tylko ząbków po szoku.
0YouCan... Nie wiem czy ktoś już pytał i może nie związane bezpośrednio z tym kaskiem, ale spróbujmy :) Jaką macie opinie o testach SHARPa?
Mówicie tu o 'najbardziej bezpiecznym' materiale. W przypadku porównania dwóch kasków, jeden z termoplastiku i 5* Sharpa, a drugi z kompozytów i 4 gwiazdkami - co byście wybrali/uznali za bezpieczniejsze?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AEWe1aBbb5c