Kask otwarty Shoei J.O Motosapiens.pl


Nowość na 2016 od Shoei. Pięknie wystylizowany i wykonany z najlepszych gatunków materiałów, to najlepsze rekomendacje dla tego kasku. Marka Shoei przyzwyczaiła nas już do tego, że wszystkie swoje konstrukcje opiera na wieloskorupowym kompozycie na bazie włókna szklanego. Dokładnie z tego samego materiału powstają bardziej wyczynowe i usportowione modele tego japońskiego producenta jak i te całkowicie miejskie propozycje. J.O został dodatkowo wyposażony w zapięcie DD co nie tylko pasuje do nostalgicznego stylu ale dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. Shoei J.O pozawala na założenie gogli ale jego użytkownik nie jest skazany na okulary z gumką, bo wewnątrz skorupy znajduje się opuszczana szyba, którą można akcesoryjnie wymienić na przyciemnianą lub żółtą. J.O to bardzo dobry kask dla miłośników "starego, dobrego stylu" ale bez kompromisów dla bezpieczeństwa. Cena w dniu emisji filmu nie jest jeszcze znana. Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołaczotwarty Shoei Motosapiens.pl

Najlepsze komentarze:

0YouCan...Nie wiem czy ktoś już pytał i może nie związane bezpośrednio z tym kaskiem, ale spróbujmy :) Jaką macie opinie o testach SHARPa?
Mówicie tu o 'najbardziej bezpiecznym' materiale. W przypadku porównania dwóch kasków, jeden z termoplastiku i 5* Sharpa, a drugi z kompozytów i 4 gwiazdkami - co byście wybrali/uznali za bezpieczniejsze?
Zolek...A  niech ktoś je#n1e z takim kaskiem przodem szczęki o  krawędź chodnika i zobaczymy czy jest on bezpieczny ;-) Napatrzyłem już się na wypadki w takich kaskach gdzie u niektórych towarzyszy brakowało nie tylko ząbków po szoku.
Piotr N...Świetny opis kasku. Jest otwarty - każdy to widzi i wie że najbezpieczniej jest w szczękowych. Mam pytanie: Jak jest z wentylacją w tym kasku?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCu5QmJsGUjkbmZQ1wPA-WxA


Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3732773 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 11789 użytkowników.