Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.

Porównanie kurtek motocyklowych na chłodniejsze dni...


Motocyklowe kurtki przedłużające sezon, to rozwiązania dedykowane zdecydowanie chłodniejszym dniom ( wczesnej wiośnie i późnej jesieni). Takie ciuchy charakteryzują się przede wszystkim bardziej wydajną membraną, której zadaniem jest chronić przed wiatrem i deszczem. Membrana w tych rozwiązaniach zazwyczaj jest wszytą na stałe lub stanowi laminat materiału zewnętrznego. Rozwiązania, które mogą być dla Was ciekawe to: Dainese Tempest (z membraną D Dry) ok. 1200 zł Kurtka zawiera wypinane ocieplenie i całkiem wydajną membranę D Dry (o podobnych właściwościach do Sympatexu). Co ciekawe, ma też bardzo efektywną wentylację. Dainese Tempest jest rozwiązaniem dedykowanym raczej do wyprostowanej pozycji za kierownicą. Dainese Ice Sheet (z membraną Gore Tex) ok. 1500 zł Kurtka jest zbudowana z elastycznej cordury typu strech, dzięki czemu daje większy komfort podczas jazdy nawet w pozycji pochylonej. Rukka Armaxion (z membrana Gore Tex) ok. 3300 zł Kurtka jest wyposażona w laminat Gore Tex, co oznacza, że warstwa zewnętrzna stanowi całość z membraną bez dodatkowych warstw wewnątrz kurtki. W bardziej narażonych miejscach zastosowano cordurę z włóknem kevlarowym. Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Najlepsze komentarze:

danielc... Ja polecam od siebie Rukkę Vauhti bardzo fajne rozwiązanie
Marcin... Nie dał bym 3300 za samą kurtkę, no nie ma szans! Chyba że bym w totka wygrał :) Ostatnia mina modela bezcenna, dobry jajcarz jest, pozdrawiam!
Artur K... Hej. Kurtka Rukka ma dużo rozwiązań co RST Adv.2 w której jeżdżę. Min. kołnierzyk, stringi ;), pokaźną wentylację idącą wzdłuż kurtki.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZMSg9qYMFwc