Jak czyścić buty motocyklowe? Motosapiens.pl

Jak szybko i sprawnie przywrócić motocyklowym butom dawny wygląd i sprawność. Buty motocyklowe często wyposażone są w membrany. Aby nie zakłócać ich działania ważne jest by nie zatykać porów skóry czy innego materiału który ją przykrywa. Nie natłuszczamy, nie silikonujemy zewnętrznej warstwy buta. Jeśli chcemy użyć pasty to upewnijmy się czy jest ona bezpieczna dla membrany. Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołaczczyścić motocyklowe? Motosapiens.pl


Najlepsze komentarze:

P Olszi... A jak poradzić sobie z butami, które maja białe wstawki? Czym dobrze wyczyścić ta biała część? ?
Marcin ... jak czyscic buty z mikrofibry np Alpinestars smx 6
Lompi91... Czyli buty skórzane z membraną tylko szczotką i wilgotną szmatką wystarczy? Nie trzeba samej skóry w żaden sposób zabezpieczać- choćby w celu podniesienia jej elastyczności i uniknięcia pękania skóry?
Czarek ... Czy Lorice (?) traktować jak skórę czy nie?
Pawe? M... Zima się kończy, czas się ogolić ;)
Keksiu... dzieki, a ja mam pytanie, kiedy kupowalem kask w matowym malowaniu, pan sprzedawca ostrzegl mnie ze przy macie trudno sie czysci rozgniecione owady itp, bo potem pozostaja jakies plamy na matowym lakierze, i moje pytanie czym to czyscic? Co prawda nie mam jeszcze kasku brudnego ale pytam na zas :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCu5QmJsGUjkbmZQ1wPA-WxA