Porównanie kasków HJC RPHA 10 Plus i HJC RPHA 11 Motosapiens.pl


Nowy kask HJC na rok 2016 Czyli jak RPHA 11 Krótka historia kasku którego protoplasta ścigał się na torze wyścigowym :) Następca modelu RPHA 10 plus to kask który jest przeznaczony do jazdy sportowej ale nie jest już tak bezkompromisowy jak jego poprzednik. Większość zmian jest podyktowana praktycznym względami. zamykana jest wentylacja przednia regulacja wentylacji "czołowej" ma gumowe pokrycie dla wygodniejszej i bardziej precyzyjnej obsługi tylne kanały wentylacyjne przykrywa spojler zmniejszając ryzyko dostania się do nich wody. jest miejsce na okulary Wyściółka jest milsza i sprawia wrażenie bardziej komfortowej Wszystkie te zmiany czynią z HJC RPHA 11 kask bardziej przyjazny w codziennym użytkowaniu Dużym zmianom uległa też wentylacja i pomimo sportowego rodowodu poprzednika radykalnie zwiększono ilość i głębokość kanałów wentylacyjnych. Cena w dniu emisji filmu: HJC RPHA 11 monokolor ok. 1700zł HJC RPHA 11 malowanie ok. 1900zł Dziękujemy Motoholikom za wypożyczenie kasku :) Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Ostatnio komentowane:


uwielbiam przestrzenne,puste mieszkania,wtedy mam poczucie ładu i harmonii,łatwiej w utrzymaniu czystości i porządku.Zamiast zagracac meblami polecam kwiatami ,jak sie znudzą to £atwiej przemeblować albo wymienić Zobacz »
Uwielbiam pieczoną fetę??
Ja jeszcze dodaję oliwki?
A sos tzatziki robię z twarogu delikatnie naturalnego "President "jest mega gęsty!
Dostępny w biedrze?
Zobacz »
"Monsterek biały"
Oczywiście sub z dzwonem jest :)
Trade link na moim kanale w info
Zobacz »
Ciekawe czy na prawdę. Czy bezdomna jest tylko kozłem ofiarnym. Możliwe że dziewczynka nawet nie wie kto ja uderzył Zobacz »
Poczułem od tego filmu: starą, dobra Pytę!!!!
Tyle jeszcze jest ludzi i miast...
Czekam na więcej!
Zobacz »
Nowak i ta cala jego banda TUSKA to zwykle Hieny cmentarne,bazują na slabosciach LUDZI lub systemu Zobacz »
Super odcinki z twoim starszym. Myślałem że już nie będzie kontynuacji ostatniego. Survival i szukanie złota to jest super temat. Zobacz »
? Zapraszam do obserwowania mnie na INSTAGRAMIE! https://www.instagram.com/olfaktoriapl/​ Zobacz »
no tak... mieć 20 kilo kosmwtryków, a umieć dobierać i użuwaćbierać... w Twoim wykonaniu to mistrzostwo !!! Zobacz »
2:05 czy to nie jest przypadkiem clipper z grafiką z kartami do gry i asem pik ? mam identyczną ;) Zobacz »
"Dej no coś a nie krzywym ryjem patrzysz"

Może kiedyś się uda, i mam nadzieję że to będzie ten moment
/tradeoffer/new/?partner=475543810&token=1DxZ5JNC
Zobacz »
Mateusz robi dobrą robotę ? seria o Klaudii to jakiś kosmos ? a sama Klaudia delikatnie rzecz ujmując ma coś z głową ?‍♀️ Zobacz »
O żarcikach. Pan spotkał panią w kinie, po 15 min. pani uniesionym głosem- co pan robi? Żartuję! Pół hu. a w du. ie, a pan mówi że żartuje ? Zobacz »
I like the newer sounds but I will admit ever since the old SD went to gran turismo the sounds have been getting more bland Zobacz »
Bardzo się film podobał! :-D Ale tempo zwiedzania też bardzo duże! Jak na wycieczce z PTTK-iem :-D Pozdrawiam Ciebie! Zobacz »
Nie jestem fanem podrub ?
Kto też like!
Kto nie kom!
Kto tak średnio sub na moim kanale ?
Zobacz »
Mam dokładnie tak samo jak Ty i jeśli chodzi o ogarniecie mieszkania zeby był porządek i jeśli chodzi o światło jakiekolwiek w sypialni ? Zobacz »
KANAŁ MARUŚ ZOSTAŁ ZHAKOWANY!!!!!!
#dred
Zobacz »
Cześć Maciek miło ciebie wiedzieć ja na pewno będzie oglądać u ciebie live i Smacznego pozdrawiam serdecznie miłej nocy dla ciebie Maciek i Czesia?❤️?? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9-vfbmWZE8w


Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.