Kask integralny z pompką Scorpion EXO 510 Air Motosapiens.pl


Kask integralny Scorpion Exo 510 Air z blendą jest wykonany z poliwęglanu, na bazie trzech wielkości skorupy. To na co warto zwrócić uwagę, to wentylacja. Trzy duże wloty na czole i jeden na wysokości ust. Do tego bardzo mocno "zryte" kanały wewnątrz kasku. Scorpion EXO 510 Air jest wyposażony w blendę przeciwsłoneczną, której wysokość można regulować. Warto zwrócić uwagę, że sama blenda jest dość długa na krawędziach, dzięki czemu będzie chronić przed światłem wpadającym z boku. Razem z kaskiem, w pudełku, jest dołączony PinLock Max Vision, który nie wchodzi w pole widzenia. Jego zadaniem jest blokowanie parowania wizjera (przydatna rzecz w polskich warunkach pogodowych). UWAGA można rozszczelnić szybę! Niestety nasz kask miał zepsutą dźwignię do rozszczelniania i można było jedynie zablokować wizjer. Scorpion EXO 510 Air jest przystosowany do jazdy w okularach, więc wszyscy Ci, którzy maja wadę wzroku i nie noszą szkieł kontaktowych będą mogli jeździć w okularach optycznych. Kask ma bardzo grube policzki, dzięki czemu może pasować na wszystkich tych, którzy mają bardzo wąskie twarze (wąska kość żuchwy, itd). Niestety tak grube policzki w kasku ugniotą się szybciej niż w kaskach o mniejszym wypełnieniu gąbką, wtedy można dopompować je korzystając z zamontowanej pompki. Cena kasku w dniu emisji filmu: monokolor ok. 900 zł malowanie ok. 1000 zł Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Ostatnio komentowane:


Właśnie wróciłam z księgarni z Metrem. Siadam w domu, odpalam wasz filmik. A Wy je polecacie ?? Zobacz »
A jak mi ocieplali blok w zeszłe lato to ja Pana mrożona kawę zrobiłam i na balkonie sobie pili, w zamian mi jako jedynej w bloku umyli po wszystkim okna i balkon :D Zobacz »
34:24 Nie działa to videło
Fajnie że w końcu odcinek z farmy do firmy
co następne? F1 2020?
pozderki
Zobacz »
Czemu nie dodajesz odc rano?
Zawsze jak wstawałem to pierwsze co robiłem to oglądałem twój odc
Zobacz »
Obiecująca piosenka,- Najcenniejszy Skarb,to Ty.Zadne diamenty,- nigdy!
Oddałbym wszystkie za Ten jedyny Skarb.Moze niedługo przekonam się,jak Paweł Siluk zaspiewa,- Wrócisz Wrócisz!
Zobacz »
Jak ostatnio wszedłem na jakieś forum audiofilskie i zobaczyłem co ludzie wypisują ... to jakaś abstrakcja ! Ja nie mogłem uwierzyć w to, co czytam . Nie mam pojęcia ,czy oni są tak naiwni ,czy tak głupi? Zobacz »
Brot czy nagrasz Spongebob ? Battle for Bikini Bottom Rehydrated?
Gra kosztuje 103 zł w Media Expert na PC
Zobacz »
PRZECIEZ STOLICA TO RUINA TAK TRZASKOWSKI DOPROWADZIL I GUWNA PLYNA WISLA ALBO WYWOZONE PO CALEJ POLSCE BEDZIE SMIERDZIALO I WRYCI TO CO BYLO AMEN Zobacz »
To była szlambadalgbt+ / No jak don fekalio wygra to będzie Biedronia ostatnie słowo oczywiście Wojciecha ? Zobacz »
Czytam te komentarze i zadaje se pytanie co u młodych jest patryiotyzm chyba stracone pokolenie my o tym marzyliśmy przez 50 lat jaki świat se stworzą jak w holandii czy w niemczech ,kurwaa jestem przerażony Zobacz »
Поляки, а что делали ваши предки в 1612году в Московском Кремле? Zobacz »
Jakie zwroty przecież te kamienice były od podstaw budowane po wojnie warszawiacy własnymi rękami odbudowywali niech biorą gruzy Zobacz »
Zdecydowanie ???
POubecja i lewactwo ?to zaraza gorsza od koronowirusa?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Zobacz »
Trzaskowski to słupek wokoło którego przemieszczają się rasowe pieski za jeden dzień go oleją o le Zobacz »
ZA POPSLSLD LEWICA NIE BYLA TAKA TYLKO BRUD SMRUD I UBUSTWO WSZYSTKI BYLO SPRZEDAWANA ZA GROSZE OBCYM TRASKOWSKI BALCEROWICZ TUSK AMEN Zobacz »
Wstęp filmu, pierwsza klasa ??? i tu masz rację, skoro jest słaby plon to mówisz jak jest, a nie wpierasz że sypie 10 ton. Zobacz »
Jej nowy odcinek czekałem na to cały tydzień szkoda że tak częstą są odcinki ale i tak bardzo są fajne bardzo lubię was oglądać Zobacz »
12:26 tak masz racje haha, mega odcineczek! :) Zobacz »
Tradycyjnie pierwsze 0:35 sek pominąć, dopiero normalne nagranie, pozdro Zobacz »
Kto nie daje łapki lutelowi w górę ten zakare będzie pchał skały na wysokom górę. A ci co zostawili będą dobrze u Lutera na odcinku się bawili :D Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kZkn53VeX-4


Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.