Tekstylne ciuchy po glebie zderzenie z samochodem Motosapiens.pl


Wśród motocyklistów panuje dość niepokojący mit: "Mój motocykl nie jeździ szybko to nie ma sensu wydawać kasy na ciuchy." Nie wiemy dlaczego ludzie uważają, że to pojemność maszyny jest wyznacznikiem tego jak bardzo bezpiecznie powinni się ubrać. Fizyka nie daje taryfy ulgowej nikomu i niezależnie od tego czym się jeździ, każdy kontakt z asfaltem będzie bolesny tak samo. Często zdarza się tak, że to kierujący samochodem zagapi się / niezauważy (i inne tego typu wymówki) i wjedzie w nas swoim ważącym ponad tonę pupilkiem (i wtedy nie będzie to miało znaczenia czy jedziemy motocyklem, skuterem czy motorowerem). Nasze umiejętności nie mają tu już większego znaczenia... Jedyną linią obrony w takich przypadkach jest to, co mamy wtedy na sobie. I tak, nie muszą to być ciuchy z najwyższej półki kosztujące miliony. Nie muszą też mieć znanych logotypów, ale zdecydowanie muszą dawać odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Takim minimum są certyfikowane ochraniacze i odporny na tarcie materiał zewnętrzny. Konkluzją dla tego filmu powinno być stwierdzenie: "nie ważnie co masz pod dupą ważnie co masz na niej" ;) W filmie wystąpiły: kask Shark RSI kurtka Modeka Fuego spodnie Modeka Tacoma rękawice Modeka Lorenzo buty Suomy Racing Strona: Koszulki: Facebook: Muzyka "Motosapiens" Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Ostatnio komentowane:


uwielbiam przestrzenne,puste mieszkania,wtedy mam poczucie ładu i harmonii,łatwiej w utrzymaniu czystości i porządku.Zamiast zagracac meblami polecam kwiatami ,jak sie znudzą to £atwiej przemeblować albo wymienić Zobacz »
Uwielbiam pieczoną fetę??
Ja jeszcze dodaję oliwki?
A sos tzatziki robię z twarogu delikatnie naturalnego "President "jest mega gęsty!
Dostępny w biedrze?
Zobacz »
"Monsterek biały"
Oczywiście sub z dzwonem jest :)
Trade link na moim kanale w info
Zobacz »
Ciekawe czy na prawdę. Czy bezdomna jest tylko kozłem ofiarnym. Możliwe że dziewczynka nawet nie wie kto ja uderzył Zobacz »
Poczułem od tego filmu: starą, dobra Pytę!!!!
Tyle jeszcze jest ludzi i miast...
Czekam na więcej!
Zobacz »
Nowak i ta cala jego banda TUSKA to zwykle Hieny cmentarne,bazują na slabosciach LUDZI lub systemu Zobacz »
Super odcinki z twoim starszym. Myślałem że już nie będzie kontynuacji ostatniego. Survival i szukanie złota to jest super temat. Zobacz »
? Zapraszam do obserwowania mnie na INSTAGRAMIE! https://www.instagram.com/olfaktoriapl/​ Zobacz »
no tak... mieć 20 kilo kosmwtryków, a umieć dobierać i użuwaćbierać... w Twoim wykonaniu to mistrzostwo !!! Zobacz »
2:05 czy to nie jest przypadkiem clipper z grafiką z kartami do gry i asem pik ? mam identyczną ;) Zobacz »
"Dej no coś a nie krzywym ryjem patrzysz"

Może kiedyś się uda, i mam nadzieję że to będzie ten moment
/tradeoffer/new/?partner=475543810&token=1DxZ5JNC
Zobacz »
Mateusz robi dobrą robotę ? seria o Klaudii to jakiś kosmos ? a sama Klaudia delikatnie rzecz ujmując ma coś z głową ?‍♀️ Zobacz »
O żarcikach. Pan spotkał panią w kinie, po 15 min. pani uniesionym głosem- co pan robi? Żartuję! Pół hu. a w du. ie, a pan mówi że żartuje ? Zobacz »
I like the newer sounds but I will admit ever since the old SD went to gran turismo the sounds have been getting more bland Zobacz »
Bardzo się film podobał! :-D Ale tempo zwiedzania też bardzo duże! Jak na wycieczce z PTTK-iem :-D Pozdrawiam Ciebie! Zobacz »
Nie jestem fanem podrub ?
Kto też like!
Kto nie kom!
Kto tak średnio sub na moim kanale ?
Zobacz »
Mam dokładnie tak samo jak Ty i jeśli chodzi o ogarniecie mieszkania zeby był porządek i jeśli chodzi o światło jakiekolwiek w sypialni ? Zobacz »
KANAŁ MARUŚ ZOSTAŁ ZHAKOWANY!!!!!!
#dred
Zobacz »
Cześć Maciek miło ciebie wiedzieć ja na pewno będzie oglądać u ciebie live i Smacznego pozdrawiam serdecznie miłej nocy dla ciebie Maciek i Czesia?❤️?? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lyOWGfW-6OQ


Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.