★ na żywo ★ Stanisław Michalkiewicz, dr S. Mentzen, dr B. Aondo...


Stanisław Michalkiewicz, dr Sławomir Mentzen, dr Bawer Aondo Akaa, Artur Dziambor i ks. dr Jacek Gniadek Transmisja na żywo z Southampton 16.07.2017 Przed obejrzeniem zapoznaj się z opisem kanału: SUB:

Ostatnio komentowane:


Pierwsze wrażenie nie mam zdania na temat tej kobiety oraz tego o czym mówi, moze jej po prostu nie znam. Zobacz »
3:37 "JASKIER CHOĆ TU" Krystian pomylił gry, to nie Wiedźmin xDDDDD Zobacz »
Niektóre osoby lgbt zachowują się e taki sposób że chce się tylko powiesić. Wymyślają jakieś farmazony nie zważając na kontekst A gdy tylko ktoś im zwróci uwagę wyzywają od homofobów. Super. Zobacz »
Saggysara jest cudowna! Sama ją obserwuję od dawna! Jest kobieca i normalna a przez to przepiękna! Zobacz »
(T) na którymś odcinku z farmer's dynasty mówiłeś że jak wyjdzie spolszczenie to nagrasz questy z tej gry Zobacz »
Ten powerbank jakby miał przyssawki z 2 stron to na ścianie z kafelek fajnie by się mocowało i dlatego jest on moim faworytem w konkursie Zobacz »
Ja bardzo często słucham w drodze do szpitala jadąc do chorego synka. Synek urodził się dużo wcześniej niż planowano więc pewnie jeszcze raz nie raz pojedziemy langustową rodziną z Ojcem na czele. Zobacz »
Pan Stramowski się zamknął "na temat" na początku :)( ręce):)Na szczęście potem się rozkręcil:)???Bardzo fajna para???Pani pytająca dała przestrzeń gościom. Super. Zobacz »
Dopiero na PC ta gra pokazuje pazury, po zagraniu w te gre na PC nie bedziesz mial ochoty zagrac w nic innego juz potem. Zobacz »
dzisiaj NOLIF (chyba tak sie to pisze) pobił ten rekord i teraz jest 28:45 Zobacz »
co sądzisz o ty, że twoja ("dawna") ekipa ma kryzys XD purposowi usunęli kanał, hunter się skończył, vertez zakłada nowy troche inny kanał Zobacz »
Pomimo, że seria nie robi dużej liczby pod względem wyświetleń to ja mam nadzieję, że Ragnar jej nie przerwiesz, bo tę serię ogląda mi się najlepiej od x lat:) Zobacz »
10:26 większy poziom bo jak go dodałeś to aktywował się pasyw bohatera (szkolenie) mimo że nie rozwinięte w umiejkach to daje +1 lvl Zobacz »
Wprowadźcie z powrotem zasadę żeby Pevor nie mógł uciekać to będą dość wyrównane szanse i być może Pevor nie będzie prawie pod każdym odcinkiem wygrywał jak wtedy. ;P Zobacz »
11:30 ja się czerwienie A nie poce Zobacz »
Ja mam już dosyć. Ledwo ten lockdown się skończył, a znów straszą. Nie wiem jak wytrzymam tą zmyśloną pandemię. Zobacz »
13:24 trity? Trity mojemu psu daję...mój pies będzie PROGRAMISTĄ xD Zobacz »
Masz może filmy z kanału Disco Marek? Pytam ponieważ Marek usunął lub ukrył filmy. Chodzi mi o te filmy gdzie była Starsza Fanka/ Ruda, Jak wybierali sobie losowo ubrania, Jak zrobili pokój w centrum miasta itp. Zobacz »
Jeśli podoba Wam się to co robimy, wesprzyjcie nas na Patronite! Nawet przysłowiowy „piątak” robi robotę! Dziękujemy! https://patronite.pl/MotoSapiens Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=v_K6GpY8CfM


Realsoldat ciekawostki

Realsoldat ciekawostki

Historia kanału Realsoldat zaczyna się w dniu 2015-09-23 19:00:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 76172 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10500 użytkowników.