WAŻNE INFO!!!


↓ ZAJRZYJ W OPIS ↓ ► Mój Steam: ► Grupa Steam: ► Polska Filia Fundacji SCP: ► Stąd czytam: , ► Profil na FilmWeb: ► E mail: WAŻNE INFO!!!

Najlepsze komentarze:

Sedisci... pierwszy elo
4Karole... Brak wyswietlen firm dodany 14 sekund temu xD a co do filmu to wszystko rozumiem i nagrywaj wtedy kiedy możesz i masz na to ochotę
Ja Czyl... miło, że powiedziałeś o co chodzi. Zaczynałem się bać, że coś z kanałem czy coś.
Mów mi... myślałem że umarłeś ale żyjesz :)D
Mów mi... Rób jak uważasz my poczekamy ....... przynajmniej ja :D
Mów mi... 3:42 xd
Fajny C... Jakiś czas temu jako projekt do szkoły musiałam nagrać film o uczniach naszej szkoły. Korzystałam z programu do montowania "HitFilm4Express", jest w 100% darmowy (z resztą na stronie wszystko jest napisane) i przyjemny do montażu. Mógłby posłużyć jako zamiennik do Camtasii na jakiś czas, jeśli tylko chcesz.
Hubert ... Lesandi ok to nie twoja wina trzymamy kciuki!
Dr.Kost... Camtasia jest Ci tak potrzebna...
https://www.openshot.org/ Proszę bardzo, darmowy i bardzo dobry program do obróbki wideo.
Sprawdź, w razie co pisz na PW, postaram się pomóc.
Grzegor... a czy dało by się odwiedzić fundacje scp♚♛❔❔❔❔
Artur ?... Efekt się liczy a gdzie to będziesz obrabiał to już nieważne
patrycz... no cóż czekamy na powrót
;)
adao100... Co do programu do obróbki video to z darmowych jest lightworks jest to profesjonalny program do video lecz w wersji darmiwej ma dość ograniczoną obsługę formatów plików więc czeba trochę kombinować.
Z innych darmowych mogę polecić blender jest to co prawda program do grafiki 3d lecz posiada dość rozbudowany edytor video
Czarodz... Sie niegniewamy :V ale niebuszuj tak po nocy xD
???Naga... lesandi gdyby nie patrzec to camtasia to tak samo program dla amatorów , sprobuj w vegasie edytowac tylko troche trzeba go ogarniac , ale podstawy szybko ogarniesz.
Lesandi... Bardzo wszystkim dziękuję za propozycje programów do obróbki materiałów (ustawiłem "Uwielbia komentarz" przy każdej). Posprawdzam uważnie wszystkie, pooglądam może jakieś poradniki, czy coś na YouTube i wrócę do Was w czwartek/piątek z nowym materiałem. Prawdopodobnie obróbka będzie zrobiona ten jeden raz w Windows Movie Maker. Miniaturka jest już gotowa, nagranie już było zrobione, ale nagrywałem, jak chorowałem i niezbyt dobrze ono brzmi, więc je powtórzę. Tak więc, widzimy się w czwartek, lub piątek (zależy od mojego czasu, bo mogę mieć albo cały czwartek, albo cały piątek zajęty). Dziękuję również wszystkim za wsparcie. Nie martwcie się, nigdy Was nie opuszczę! POZDRO!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkNQyToFDgShdB2o1rI7Q1A


Polskie Dreszcze ciekawostki

Polskie Dreszcze ciekawostki

Historia kanału Polskie Dreszcze zaczyna się w dniu 2015-06-30 18:08:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 400 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2110363 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10825 użytkowników.