PRZERWA


Wszystko raczej powiedziałem w tymże materiale.

Najlepsze komentarze:

Kadia... Przerwa co jakiś czas jest potrzebna ;) Ja zostaję na Twoim kanale mimo tej przerwy, wielu wiernych widzów też zostanie :) PS.: Planujesz jechać na MeetUpa do Krakowa? ;)
Coolpho... Jeśli inny content to może warto by jednak nowy kanał. na obecnym kanale masz zebranych ludzi, których zainteresował zapewne głównie Twój gameplay. Zmieniając całkowicie content, ludzie zainteresowani tylko gameplay'em sobie pójdą (ewentualnie zostawią "puste suby"). Natomiast jeśli obecnych subowiczów zainteresuje nowy content, równie dobrze mogą zasubować nowy kanał.
Kolejny dylemat, nie wiesz co zrobić z obecną zawartością tego kanału, czy ukrywać stare filmy, zostawiać nowy content. Czy zostawić stare filmy i wrzucać tylko nowy content. To też przemawia za nowym kanałem. Gdzie na starym zostawiasz to co jest, a na nowym tworzysz zupełnie nowe.
Jeśli chcesz jednak ciągnać dalej na ten kanał to rozwiazanie uniwersalne.. Nadal nagrywasz to co nagrywałeś do tej pory (więc "stara" widownia zadowolona i zostaje), i do tego samego kanału dorzucasz nową zawartość (na przemian z ciągle nowymi gameplay'ami) pozyskując większa widownię.
Przestawiając ten kanał na zupełnie inny content bez kontynuacji starego to spore ryzyko. W najczarniejszym scenariuszu może stać się tak, że stara widownia pójdzie sobie, bo nie będzie tego za czym tu przyszli, a nowy pomysł moze okazać się niewypałem (YT jest dziwny, stąd takie przypuszczenia :P ) i nowi widzowie nie przyjdą.

Narazie odpocznij, przemyśl sobie wszystkie za i przeciw i wróć z nowym contentem, który chętnie sprawdzę, ale liczę że stary pozostanie :P
Pozdrawiam, Kulfon :)
FanceBo... Czekamy na nowe filmy! :D
FanceBo... Ja tam Vlogi lubie oglądać ^^
FanceBo... Kolejna przerwa :(
Czoklet... akurat z oglądaniem (a raczej nieoglądaniem) filmów przez widzów to jest inna kwestia, mocno związana z clickbaitem, ale o tym chyba oddzielny film nagram :v
LYSY - ... Znaczy ogólnie z własnego doświadczenia polecam Ci mniej patrzeć na innych tworząc coś na YouTube. Jeżeli tworzysz tego jutuba dla przyjemności (a pewnie tak jest) to tego nie zmieniaj tylko dalej rób to co lubisz. Biorąc pod uwagę moją działalność pewnie gdyby nie to że kiedyś zdecydowałem się robić coś innego niż gry, które powoli mnie nudziły i nie miałem ochoty ich nagrywać dalej siedziałbym w tym samym miejscu nagrywając 200 odcinek z jakiegoś 7 Days To Die czy Minecrafta xD gdzie pewnie i tak nie miałbym już oglądalności. Prawda jest taka że zmiany kontentu na YT zawsze są trudne ale gdy wiemy że zmiany te dostarczą nam szczęścia i własnego spełnienia (kroku do przodu) to warto ryzykować (bo chyba oto tutaj chodzi).
Z mojego punktu widzenia na YouTube nie chodzi o to by mieć miliony widzów czy tysiące z adsesnse tylko mieć coś co chce się robić i po prostu to robić, a widownia czy to mniejsza czy większa zawsze się znajdzie.
MissBea... Zgadzam się z tym, zrób przerwę, odpocznij i wróć z nowymi pomysłami. To ci dobrze zrobi i czasami mnie po prostu jak oglądają Minecrafta ja to tej gry nic nie mam ale oglądać to samo przecież po czasie to może się znudzić. A na tym kanale jest wiele fajnych let's play'e ja po prostu nie których nie rozumiem. Trzymam za ciebie kciuki żebyś wrócił na YouTube'a z nowymi pomysłami :)
?ycie p... Zgadzam się z tym co mówisz ludzie są otwarci tylko na jeden temat najczęściej osoby sztuczne potrafią się wybić możesz skończyć z youtubem lub zacząć od nowa ale wierzę w ciebie i twój kanał pozdrawiam :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MiKIMUchRC0


Spajki ciekawostki

Spajki ciekawostki

Historia kanału Spajki zaczyna się w dniu 2011-01-16 16:02:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 902 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1001698 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9150 użytkowników.