Kasia Gandor ciekawostki

Kasia Gandor ciekawostki

Historia kanału Kasia Gandor zaczyna się w dniu 2017-07-02 13:52:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 105 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10867914 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 188000 użytkowników.

Czytanie, upiększanie, jedzenie moje ulubione rzeczy #1


Nie potrafię pogodzić się ze wstawieniem do tytułu filmu słowa "ulubieńcy", ale mam nadzieję, że udało mi się być na tyle precyzyjną, że wiecie, o co chodzi. Zapraszam was zatem na film, w którym pokazuję wam różne fajne rzeczy, które mam, a wy możecie na nie popatrzeć! • Artykuł o mięsie i środowisku: • Kanał Last Week Tonight: ► SUBSKRYBUJ: ► BLOG: ► INSTAGRAM: ► FACEBOOK:

Najlepsze komentarze:

gaabsmr... Strasznie się spielam i jakby psychicznie odsunęłam od tego filmu. Stwierdziłam ze to perfidna opłacona reklama, jak mogłaś się tak sprzedać!
Ale nie można Ci sie oprzeć i i tak idę kupić przekrój i instaxa.
Avlime... Na hasło "Przyjedź, damy ci jeść!" sama bym poleciała do Szwecji! :D
?yciowa... Golden rose testuje na zwierzetacg
Miko?aj... 2:14 grzech
Bart?om... Co do Last Week Tonight to w mojej opinii jest to najbardziej "macdonaldowy" program obecnie na rynku. Ładnie opakowany, przystępny ale zawiera wszystkie najgorsze cechy dzisiejszych mediów. Manipuluje, wyrywa wypowiedzi z kontekstu, bardziej skupia się na formie niż analizie tematu, Oliver potrafi w jednym zdaniu powiedzieć o śmierci cywilów na bliskim wschodzie i zażartować (oczywiście nie z ich śmierci tylko np. polityka ale nadal, jak można łączyć takie przekazy?!).
Staszek... Ostatni raz zdjęcia wywoływałem 10 lat temu. Od tamtej pory robię fotoksiążki. Są o niebo ciekawsze. Polecam! Mam 42 lata :-)
MsMalin... Ty "zachorowałaś" na porcelanowe pieski a ja na fikusa, który stoi na Twojej komodzie. Właśnie dziś udało mi się takiego upolować :)
A D... No to mi podpowiedziałaś! Kupię mamie instaxa na dzień matki i urodziny (wypadają bardzo blisko siebie i zawsze po prostu daję jeden duży prezent). Dzięki!
Ma?aMe... Podrzucam temat na filmik, a mianowicie testowanie na zwierzętach, ponieważ niestety Golden Rose nie należy do firm, które są wolne od okrucieństwa, a po więcej informacji zapraszam na blog Happy Rabbit, tam jest wszystko pięknie i dokładnie wyjaśnione ze strony prawnej <3 Pozdrawiam :-)
Ferragu... Również lubię te szminki, jak dotąd najlepsze jakie miałam. Jakie to kolory?
Rosie K... Przyjemnie jest widzieć na yt kogoś nowego, ze świeżymi, inteligentnymi i dowcipnymi filmikami! Widzę, że inteligencja jeszcze NIE wymarła ;) aż milej się żyje z taką świadomością! :D
Ada123... Olivier jest bardzo stronniczy, humor humorem.....mmmm ale nie.
Domis... ALE SUPER KUBEK? gdzie taki kupię?
LaChica... Rewelacja jak zwykle, przyszłam tu dzięki Pink Candy! Chciałabym zapytać o inną piękną rzecz, a mianowicie tę czarną kratkę po Twojej prawej, do której przyczepiasz pocztówki i inne papierki. Gdzie można znaleźć takie cudo?
rmbt... Jeszcze nie widziałem, aby producent burgerów czy innych schabowych reklamował je jako mięsny odpowiednik kotletów z tofu :D
gasther... O soku pomarańczowym zapomniałaś powiedzieć ;)
Dorota ... Uwielbiam twoje inteligentne poczucie humoru jak i dystans do siebie. ?
Wiktori... Częściej wywołuje duchy niż zdjęcia.
alex& o... jesteś świetna, bardzo fajnie się ciebie słucha :)
korall8... xD "..Szanujmy się..nie bedziemu odpalać Instagramu.." xD Padłam xD Jesteś super <3 :* :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=i_SrRiyDnhI